• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Istnieje rozwiązanie na klawiaturę?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
113 wizyt
pytanie zadane 3 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Wiem, że na słuchawki stworzono uchwyt na krawędź biurko lub stojak. Na kabel od myszki jest bungee. Na same kable też jest wiele rozwiązań. I może głupie pytanie, ale chciałem zapytać, stworzono jakieś rozwiązanie na klawiaturę? U mnie zajmuje dużo miejsca (nie mam półki pod biurkiem i nie pasuje, żeby zrobić), a nawet nie mogę na bok odsunąć, bo jest w końcu długa. A kładąc na nią książkę, włącza się na dodatek podświetlenie.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 października 2019 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Klawiatura laserowa, a raczej projektor
komentarz 3 października 2019 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
O to jakiś pomysł, zapomniałem o tym. Tylko, że podobno ta klawiatura ma opóźnienia i jest widocznie gorsza od normalnej, to prawda?

I przeczytałem, że bolą od tego palce, a ja używam często klawiatury, więc jednak odpada

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 6,159 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Helmik Użytkownik (680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 252 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 184 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez MacieKap Bywalec (2,400 p.)

92,417 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...