• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem, CodeBloks

Object Storage Arubacloud
0 głosów
385 wizyt
pytanie zadane 29 września 2019 w C i C++ przez Kytrap Początkujący (390 p.)

Mam, problem ktoś mi powie jak ustawić CodeBloks tak by był jak po zainstalowaniu na nowo ( usunięcie i zainstalowanie na nowo nie działa ). A wygląda to tak nie da się w nim nic zrobić... pomocy.

komentarz 29 września 2019 przez Kytrap Początkujący (390 p.)
Jak otwieram nowy program to nie pokazuje mi się ko Hell Word, ani nie mogę kliknąć na niego nawet jak otworzę okno za pomocą Shift + f2 poprostu nie działa...
komentarz 29 września 2019 przez vodnik Obywatel (1,270 p.)
Tylko po co ci się męczyć z tym CodeBlocks, jak on nawet nie ma wbudowanej opcji zmiany motywu edytora. Jerzy Grębosz używa KDEVelop i ten edytor polecam, ewentualnie QT-Creator. A jak nie przeszkadza ci IDE oparte o Jave to Cevelop.

https://cevelop.com
komentarz 29 września 2019 przez Kytrap Początkujący (390 p.)

smiley OGARNĄŁEM  :) 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 września 2019 przez edwardkraweznik Dyskutant (9,930 p.)
Gdzieś w ustawieniach pewnie będzie...
komentarz 29 września 2019 przez niezalogowany
A może jakiś projekt włączyć to pomoże? albo view->Page Start
komentarz 29 września 2019 przez Kytrap Początkujący (390 p.)

@jankowalski2019, Nie jetem wstanie włączyć żadnego programu Page Start nie działa.

komentarz 29 września 2019 przez Kytrap Początkujący (390 p.)
A dokładnie nie pomaga
0 głosów
odpowiedź 29 września 2019 przez Michałełe Nałogowiec (25,600 p.)
Witam

Spróbuj shift + f2, wtedy wyświetli się Tobie te "drzewko" plików po lewej, a jak klikniesz samo f2 to włączysz/wyłączysz to na dole, login i inne
komentarz 29 września 2019 przez Kytrap Początkujący (390 p.)
Nie działa, włącza się ale okno nadal jest szare nie mogę nic pisać.
komentarz 29 września 2019 przez Michałełe Nałogowiec (25,600 p.)

Po włączeniu tego okna klikasz na plus obok Sources, i ponownie 2 razy na main.cpp ( zależy jak nazwałes ten plik). Jak dalej nie będzie działało to najprawdopodobniej nie utworzyłeś pliku .cpp, więc wchodzis w FILE > NEW > NEW FILE > C/C++ Source

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 577 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w C i C++ przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 515 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2017 w C i C++ przez Zahrad Użytkownik (740 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 226 wizyt
pytanie zadane 19 września 2015 w C i C++ przez qweasd Nowicjusz (160 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...