• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyszukiwanie konta na facebooku poprzez adres e-mail

0 głosów
280 wizyt
pytanie zadane 26 września 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez lost Nowicjusz (120 p.)
Cześć!

Posiadam adres e-mail osoby, której konto chcę znaleźć na fb. Jestem pewna, że konto pod tym adresem istnieje. Nie ma żadnych wyników po wklejeniu go w wyszukiwanie. Czy istnieją jakieś inne sposoby/narzędzia/strony internetowe, które oferują takie usługi?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 września 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,940 p.)
Wyszukać osobę po adresie email możesz tylko jeżeli jest on ustawiony na publiczny na ich profilu.

Z drugiej strony jeżeli email zawiera jakieś informacje na temat danych osobowych użytkownika to możesz wyszukać wszystkie konta z danym imieniem i/lub nazwiskiem i wtedy wejść w odzyskiwanie każdego konta i zobaczyć, który email pasuje.
komentarz 26 września 2019 przez lost Nowicjusz (120 p.)
No właśnie niestety najprawdopodobniej nie jest publiczny, ale wydaje mi się, że słyszałam kiedyś, ze w jakiś sposób można i takie znaleźć.

I nie zawiera żadnych takich informacji, niestety.
komentarz 26 września 2019 przez Jakis_random Nowicjusz (200 p.)

@DeBos123, Poszukaj na Null byte na yt tam jest filmik jak odnajdować czyjeś konta po e-mailu

komentarz 26 września 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,940 p.)

Mi udało się tylko znaleźć sposoby na znalezienie czyjegoś email'a, a nie w drugą stronę.

tutaj i tutaj

Byłbym wdzięczny jeżeli podesłałbyś link jeżeli sam znajdziesz.

0 głosów
odpowiedź 26 września 2019 przez niezalogowany
Możesz spróbować się zalogować podać ten email i jakikolwiek tekst w haśle dostaniesz imie, nazwisko i zdjęcie tej osoby.
komentarz 26 września 2019 przez lost Nowicjusz (120 p.)

Próbowałam. Nie wyświetla się jak u każdego "*imię nazwisko* to Ty?", tylko jakiś inny komunikat, nie pamiętam już, ale żadnego "*adres email* nie jest powiązany z żadnym kontem Facebooka." 

Więc to konto musi istnieć.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 3,048 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez alicja9 Nowicjusz (120 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 142 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 102 wizyt

87,954 zapytań

136,534 odpowiedzi

304,445 komentarzy

58,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...