• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Poszukuje osób do teamu Unreal Engine 4

Object Storage Arubacloud
0 głosów
274 wizyt
pytanie zadane 25 września 2019 w Nasze projekty przez Dawid Markiewicz Obywatel (1,590 p.)
zamknięte 28 maja 2020 przez Dawid Markiewicz

                      Poszukuje osób do teamu Unreal Engine

-----------------------------------------------------------------------------------------------------Witam, od jakiegoś czasu uczę się Unreal Engine i jestem zafascynowany możliwściami, jakie ten silnik nam daje. Więc wpadłem na pomysł, aby stworzyć team w którym wspólnie moglibyśmy gry zaczynjąc od prostych i rozwijając się stopniowo. Poszukuje osób które potrafią modelować, robić muzykę lub programować, umiejętności te mogą być podstawowe jeżeli jesteś w stanie się zmotywować i zaangażować aby się ich nauczyć.

Czego oczekuję:

-zaangażowania

-kreatywności

Czego możecie oczekiwać ode mnie:

-będę się starał zapewnić miłą atmosferę i motywację, jak i ciągły rozwój naszych umiejętności!

Więc jeżeli jesteś osobą kreatywną, umiesz modelować, tworzyć muzykę, wymyślać historie, programować lub posiadasz jakieś inne umiejętności które można wykorzystać przy tworzeniu gier, potrafisz zaangażować się w projekt, chcesz się nauczyć tworzyć gry w unreal engine i pracować w zespole, śmiało pisz na email podany na dole!

Email: niyogamedev@gmail.com

W mailu podaj, jakie posiadasz umiejętności bądź w jakiej dziedzinie czułbyś się najlepiej, czyli np. modelowanie, scenariusz, muzyka lub programowanie.

komentarz zamknięcia: Koniec
komentarz 5 maja 2020 przez Arcturus Bywalec (2,370 p.)

czy nadal jest to projekt aktualny? bo chętnie bym pomógłwink

komentarz 27 maja 2020 przez kora153 Nowicjusz (100 p.)
Aktualne?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 września 2019 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)
Pytanie - Jaka jest wymagana minimalna wiedzą oraz cena (nie oszukujmy - prawie nikt nie będzie chciał zmarnować czasu nie mając pewności że wypali)
komentarz 25 września 2019 przez Dawid Markiewicz Obywatel (1,590 p.)
Jeżeli jesteś w stanie zmotywować się aby spędzić dużo czasu na naukę nie wymagam żadnej wiedzy poszukuje ludzi z ktorymi mogłbym w przyszłości tworzyć gry poprostu chce to jakoś rozpocząć i jestem w stanie poświęcić swój czas aby pomóc innym ludziom rozwinąć swoje umiejętności i pasje, i masz racje nie mam pewności że to wypali, ale co mam do stracenia :) poza tym ja zbyt dużej wiedzy też nie mam dlatego to ma polegać na wzajemnej motywacji

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 789 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 3,078 wizyt
–1 głos
0 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Nikso Nowicjusz (230 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...