• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dokumentacja, czy wszystko jasne?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
251 wizyt
pytanie zadane 25 września 2019 w HTML i CSS przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)
Witam, chcę zapytać czy ta dokumentacja jest łatwa w użytkowaniu, czy można z niej cokolwiek zrozumieć, czy wszystko jest zrozumiałe? Nie pytam tutaj o wygląd strony (choć przyjmę chętnie uwagi i zastrzeżenia). Dokumentacja: https://aurolia-css.github.io
komentarz 25 września 2019 przez gagyn Stary wyjadacz (11,050 p.)
Mam jedną uwagę, może tylko mi to przeszkadza, ale jak dla mnie to animacje są lekko za wolne. Przebywając na stronie czuję się taki trochę spowolniony ;)
komentarz 27 września 2019 przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)
Może ja żyję w innym czasie, 500ms to dla mnie szybko jest więc nie wiem o co chodzi :), spróbuję posiedzieć nad tym i np. od 250ms do 400ms poprawie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 września 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
A dlaczego używasz jquery? Jeśli  to ma być  lekki fajny framework to oczekiwalbym większego zaangażowania i minimalizowanie takich zależności na rzecz Pure ja. Wygląd dokumentacji spoko, mi się podoba.
komentarz 25 września 2019 przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)
Jquery nie jest używane na wszystkich stronach, i nie jest używane w komponentach (oprócz Date Picker). Jeszcze niby mam do zrobienia łatki min. z VUE które nie jest używane na wszystkich stronach tylko na startowej do pokazywania commit. Alę na tę chwilę nie mam laptopa tylko siedzę na Win XP i nie mam dostępu do gita (za stara przeglądarka) a nowe nie chcą działać.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,485 wizyt
pytanie zadane 8 października 2019 w C# przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 270 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...