• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

grupa na messenger

Object Storage Arubacloud
0 głosów
518 wizyt
pytanie zadane 23 września 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez mz Nowicjusz (120 p.)
Witam. Chodzi o to,że jestem administratorem grupy założonej na messenger . Wczoraj chcąc usunąć tą grupę najpierw usunęłam wszystkich członków tej grupy,oprócz siebie. Następnie weszłam w ustawienia tej grupy i usunęłam konwersację. Teraz nie widzę tej grupy i nie mogę jej nigdzie znaleźć mimo że dobrze wpisuję jej nazwę. Pozostali członkowie dalej widzą ją,lecz nie mogą w niej uczestniczyć.  Bardzo proszę o pomoc ,ponieważ chcemy ją usunąć całkowicie,aby nikt już nie miał do niej wglądu. Pozdrawiam i czekam na info co dalej mam zrobić.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 września 2019 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)
Grupa nie istnieje i dlatego nie możesz znaleźć, członkowie których wyrzuciłaś widzą bo nie skasowali wiadomości.

Aby nikt nie miał wglądu to każdy uczestnik musi usunąć wiadomości grupowe
komentarz 23 września 2019 przez gagyn Stary wyjadacz (11,050 p.)
Dokładnie, tak działa messenger.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 694 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez Andbaja Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 6,775 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez M.ku79 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Dagoth Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...