• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zestaw słuchawkowy Acer Nitro Headset - czułość mikrofonu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
346 wizyt
pytanie zadane 21 września 2019 w Sprzęt komputerowy przez vrscvv Nowicjusz (120 p.)
Witam. Mam problem z mikrofonem (Acer Nitro Headset). Przez dłuższy czas wszystko działało w porządku, aż po czasie zaczęły występować problemy z czułością mikrofonu. Mikrofon pomimo podgłośnienia do 100% i zmienienia czułości, nie łapał w grach zwykłej mowy, a jedynie jakieś głośne dźwięki, np. kaszlnięcie, krzyk itd.

W grze nie było możliwości komunikacji, a na aplikacjach typu discord znajomi zaczęli mówić, ze pomimo podgłośnienia mnie, straszne cicho mnie słychać.

Poprzez opcję wykrywania problemów w mikrofonie wyskoczyło mi, aby go skonfigurować, lecz z jakiegoś powodu nie mogę tego zrobić. Nie ukrywam, że problem jest bardzo uciążliwy, znajdowałem podobne problemy ale rozwiązania w moim przypadku nie przynosiły skutku. Proszę o pomoc :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 651 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Jakub_J Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,519 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 348 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...