• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Janusz RPG - Zabawna gra oparta na walce w czasie rzeczywistym!

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
1,089 wizyt
pytanie zadane 20 września 2019 w Nasze projekty przez Itnes Początkujący (350 p.)

Witam!

Chciałbym pochwalić się, a równocześnie wystawić się na krytykę (byle konstruktywną ;-) ) mojej nowej gry na Androida o nazwie Janusz RPG. Gra zawiera różne mechaniki RPGowe takie jak ulepszanie rynsztunku, wbijanie poziomów, czy ważenie mikstur, a to wszystko w prześmiewczym stylu tzw. "steoretypowego Janusza". Jest to pierwszy mój taki projekt do którego podszedłem tak bardzo na poważnie w kontekście technicznym, gdyż praktycznie wszystkie grafiki(za wyjątkiem nieba) są robione ręcznie, a kod jest wyjątkowo czysty(jak na moje dotychczasowe standardy) w dodatku założenia są znacznie ambitniejsze od typowego "clickera". Dlatego byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś zechciał poświęcić chwilkę, żeby zagrać i stwierdzić co się podoba/nie podoba i co można ewentualnie zmienić/usprawnić. 

Z góry dziękuję i będzie mi bardzo miło jak dzięki mojej pracy uda się komuś z szanownych bywalców forum odprężyć choć na chwilę, a może nawet zmotywować do pracy. Pozdrawiam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VodkaStudio.JanuszRPG&hl=pl

Gra jest zrobiona na silniku unity, a kod napisany w pełni w C#. 

P.S. Na wszystkie pytania natury technicznej chętnie odpowiem ;)

komentarz 17 lutego 2023 przez Dzinu Nowicjusz (100 p.)
Witam, wczoraj pobrałem grę i jest naprawdę fajna do odmóżdżenia się, ale nie wiem gdzie znaleźć grzybki, może mógłby mi ktoś doradzić?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 października 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Fajna gierka ;) Grafiki robiłeś sam ? W czym i masz może jakieś poradniki ?

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 599 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w Nasze projekty przez Insygnia Nowicjusz (150 p.)
+8 głosów
1 odpowiedź 824 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2016 w Nasze projekty przez FrozenShade Bywalec (2,680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 458 wizyt
pytanie zadane 14 września 2018 w Systemy operacyjne, programy przez comoto45 Nowicjusz (160 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...