• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

EE 08 ZRÓBMY TO RAZEM ! 2020 Rok

VPS Starter Arubacloud
–2 głosów
2,160 wizyt
pytanie zadane 15 września 2019 w Egzaminy zawodowe przez xnyczerx Nowicjusz (120 p.)
Witam w styczniu czeka mnie egzamin ee 08
Niestety moje Technikum nie za duzo mnie nauczy (siedzimy przy laptopach i nic nie robimy )

przerobiłem parę testów teorii z dawnych lat i możne 10 % wydawało mi się " znajome"

ZATEM DO SEDNA !  Pomóżmy sobie nawzajem wszyscy co zdają w styczniu ee 08. Piszcie  co trzeba się nauczyć na ten egzamin , wysyłajcie linki z informacjami cokolwiek potrzebuje pomocy a informacje na pewno się tez przydadza innym uczynią !
7
komentarz 15 września 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

 (siedzimy przy laptopach i nic nie robimy )

Ty nic nie robisz. Nauczyciel chyba nie zabrania Ci się uczyć... 

3
komentarz 15 września 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
dokładnie... ludzie, to nie jest już podstawówka gdzie oczekuje się, że to nauczyciel Cię wszystkiego nauczy... to jest szkoła średnia, gdzie wydawałoby się, że chodzą ludzie, którzy za chwilę mają być dorośli... i nie potrafią nawet sami się pouczyć... ? tym bardziej, że akurat tutaj wiedzy w necie jest mnóstwo więc nikt mi nie powie "nie miałem skąd się uczyć..."
1
komentarz 15 września 2019 przez xnyczerx Nowicjusz (120 p.)
Szanuje twoją opinie ( i kolegi wyżej ) : )
Aczkolwiek smuci mnie to , że moja lekcja wygląda tak ze nauczyciel siada i go " nie ma " calą lekcje a nie mam jak w domu skonfigurować ruter switch i nie posiadam 2 urządzeń by np podpiąć do domeny, oczywiście  uczę się co noc riserczuje internet po to jest własnie ten post wiec proszę mnei nie stawiać w świetle 12latka który nie umie nic zrobić sam, ale wracając do posta. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje tematy, wykłady, strony wszystko może sie przydać i możne tu wysłać : )
Pozdrawiam
komentarz 15 września 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Masz w domu na pewno ruter, w dodatku istniej coś takiego jak cisco packet tracer. Skonfigurowanie domeny, maszyna wirtualna. Zrzucanie "winy" na nauczyciela to słaba wymówka.
komentarz 16 września 2019 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)

@xnyczerx, może powiedz mu że chciałbyś poćwiczyć trochę konfiguracji switchów lub skręcania skrętki niech Ci udostępni szkolne materiały na czas zajęć :P

nauczyciele to nie są źli ludzie. jak będzie widział, że ktoś jest zainteresowany to będzie chciał pomóc, bo z tego co przeczytałem to wy nic nie robicie, ale wam to pasuje że jest wolna lekcja i nikt nie ma nawet chęci do zbierania wiedzy :P

komentarz 16 września 2019 przez Kerdi26 Użytkownik (640 p.)

@Tomek Sochacki, Dokładnie to szkoła średnia gdzie masz pewność, że nauczyciel nie nauczy cię niczego. Ważne żeby dostał podwyżkę z pieniędzy podatników.

komentarz 16 września 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

wiec proszę mnei nie stawiać w świetle 12latka który nie umie nic zrobić sam

Ughm, niektórzy są młodsi, a umieją więcej od przeciętnych

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 września 2019 przez marcioq Początkujący (270 p.)
Z takich zagadnień które na egzaminie mogą się pojawić to:

- przeliczanie systemowe

- protokoły sieciowe

- topologie sieci komputerowej

- urządzenia sieciowe
komentarz 15 września 2019 przez xnyczerx Nowicjusz (120 p.)
Dziękuje, każda informacja jest na wagę złota : )
0 głosów
odpowiedź 16 września 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Ja polecam kurs sieci komputerowych na kanale "Pasja Informatyki" oczywiście, oraz zalecam pobranie pdfów do odcinka, ponieważ jest tam wszystko dokładniej wyjaśnione niż w odcinku oraz ta wiedza jest uzupełniona. Polecam również stronkę https://soisk.info/index.php/Strona_główna Sam z niej korzystam, głównie do pocwiczenia komend w linuxie,  ale inne rzeczy też tam znajdziesz :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 553 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,036 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 955 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2019 w Egzaminy zawodowe przez Rycek Nowicjusz (140 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...