• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie odnośnie funkcji i zadań

Object Storage Arubacloud
–3 głosów
174 wizyt
pytanie zadane 15 września 2019 w Sprzęt komputerowy przez Kubserq Nowicjusz (120 p.)
edycja 15 września 2019 przez Kubserq

Witam wszystkich!

Mam do was prośbę, a mianowicie czy znacie może funkcje i zadania : płyty głównej , procesora , karty graficznej, pamięci operacyjnej oraz monitora?

Za wszelaką pomoc będę serdecznie wdzięczny laugh

Pozdrawiam! cheeky

PS Chodzi mi o wyspecjalizowaną wiedzę.

1
komentarz 15 września 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
serio Kolego... nie chce Ci się nawet wejść chociażby na wikipedię i poczytać... ?
1
komentarz 15 września 2019 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Tomek ma rację. Prosisz o informacje, które znajdziesz na pierwszej lepszej stronie w internecie.

Może poszukujesz bardziej wyspecjalizowanej wiedzy, którą trudniej znaleźć? Jeśli tak, to trzeba było o tym wspomnieć w pytaniu.
komentarz 15 września 2019 przez Kubserq Nowicjusz (120 p.)
edycja 15 września 2019 przez Kubserq
Dodałem i jest w porządku :D
1
komentarz 15 września 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

PS Chodzi mi o wyspecjalizowaną wiedzę.

ty sobie jaja robisz :) ? Jeśli chodzi Ci o jakąś wysoce specjalistyczną wiedzę to wiesz, o co dokładnie pytasz, a teraz to po prostu wkleileś to, co Ci napisał Patrycjerz "żeby się odczepili" :)

Gdybyś czas spędzony tutaj na forum nad tym postem poświęcił na odpalenie wikipedii to już dawno byś dostal komplet informacji.

komentarz 15 września 2019 przez Kubserq Nowicjusz (120 p.)
uwierz mi, że nie ma, znalazłem tylko na temat karty.
komentarz 15 września 2019 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
W internecie prawie wszystko jest. Słabo szukasz. Na Wikipedii masz sporo.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2020 w Python przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 163 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 72 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2020 w JavaScript przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...