• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zepsuty Telewizor Sony Bravi KDL-40RD455 - Nie Widać Obrazu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
301 wizyt
pytanie zadane 14 września 2019 w Sprzęt komputerowy przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
zamknięte 15 września 2019 przez Marak123
Wie ktoś może co mogło się zepsuć w telewizorze na którym nie widać obrazu. Jest podświetlony ekran ale obrazu nie widać i  nie wiem co modło się zepsuć oddawałem do serwisu ale nie wiedzą co mogło się zepsuć. Pomoże ktoś??
komentarz zamknięcia: po prostu
komentarz 14 września 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
A co zazwyczaj oglądasz? Bo jak Polsat czy TVN, to nie ma co naprawiać ;) :)

Świetny serwis jak nie wiedzą co się popsuło. W wielu przypadach sprzętu elektronicznego to nawet nie opłaca się naprawiać. Sony to b. dobra firma w TV, więc można spróbować... Ja bym zapytał na forum elektroda.pl - to jest forum elektroników, może coś podpowiedzą, albo ktoś pomoże naprawić. Tam jest specjalne forum serwisowe.
komentarz 14 września 2019 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
pytałem

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 września 2019 przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)
Jak ja dobrze pamiętam, tydzień temu mi się zepsuł, naprawa coś ok. 200zł (LG Telewizor) internator nwm czy coś do tego nie podobna nazwa, (coś chyba z chłodzeniem) bo normalnie był podświetlony i tylko znaczek po włączeniu się wyświetlał. Polecam kupić nowy albo tamten spróbować naprawić (powiedzieć że chłodzenie czy coś)
komentarz 14 września 2019 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
W moim telewizorze nie ma chłodzenia bo rozkręciłem jest tylko płyta główna taka malutka i podłączenie do matrycy
komentarz 14 września 2019 przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)
Może podłączenie jest zwalone, bo 6 miesięcy temu też miałem problem to kable wadliwe trzeba było kupić nowe za 25zł i wszystko działało do zeszłego tygodnia jak się całkowicie popsuł.
komentarz 14 września 2019 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
zasilanie działa niestety
komentarz 14 września 2019 przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)

zasilanie działa niestety

Stety. Mi nie chodzi o zasilanie tylko o np. HDMI.

komentarz 14 września 2019 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Ja pod euro podpinałem a niestety bo jag by to pył i to przez zasilacz nie działało to wystarczyło by tylko kupić zasilacz i by było po problemie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez hacerberry Użytkownik (670 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 242 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez daroksc Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 286 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez BiednyStudent Początkujący (250 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...