• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam dostawcy zleceń

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
276 wizyt
pytanie zadane 12 września 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)
Hej szukam kogoś kto:

a) posiada zlecenia, które chętnie wydeleguje na mnie za udział % w danym zleceniu

b) dopiero znajdzie te zlecenia bo np ogarnia marketing

Twoje korzyści:

- zarobisz na zleceniach, których Ty sam nie masz czasu wykonać

- powiększysz swoją bazę klientów

Za pierwsze zlecenie oczekuję jedynie 50% udziału.

Zlecenia mogą dotyczyć stawiania całych serwisów od podstaw (Laravel, Wordpress, Nodejs) lub tasków takich jak przygotowania samego frontendu strony, tudzież backendu.
komentarz 12 września 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Masz jakieś doświadczenie w Angular lub React Native?
komentarz 12 września 2019 przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)
Z javascriptowych frameworków: Express, Waterline i trochę ReactJS.
komentarz 9 października 2019 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Za pierwsze zlecenie oczekuję jedynie 50% udziału.

xDDDD 

komentarz 25 października 2019 przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)
Że co?
komentarz 13 maja 2021 przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)

@Tomek Sochacki, Hej zrobiłem sobie ostatnio kurs Reacta i mi się spodobał. Może teraz mógłbym się przydać Ci przy jakichś projektach? ;)

Link do kursu, który aktywnie przerobiłem:

https://www.udemy.com/course/react-for-the-rest-of-us

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 października 2019 przez satjow111 Początkujący (330 p.)

Szukam osoby która stworzy profesjonalną witrynę dla mojej firmy (lub skutecznie zmodyfikuje moją). Zajmujemy się montażem mebli kuchennych pokojowych, usługi złotej rączki itp na terenie Warszawy. Strona ma być podobna aktualnej http://www.m-montaz.waw.pl. prosta i przejrzysta.  Zależy mi na prostym cms. Mam swój serwer i domenę.

 

komentarz 9 października 2019 przez antyprogramista Bywalec (2,120 p.)
Dlaczego nie kupił Pan domeny mobilnymonter.pl ?

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 438 wizyt
–20 głosów
1 odpowiedź 1,474 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 150 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...