• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co to jest za złącze płyty głównej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
136 wizyt
pytanie zadane 11 września 2019 w Sprzęt komputerowy przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)

Chodzi mi o nr. 3 wszystko podpisałem, oprucz tego w internecie też tego nie mogę znaleźć może ktoś wie jak coś to są to złącza płyty głównej. 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 września 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
niewyrazne to zdjecie, ale 2 to portu USB 3.0 a 5 to coaxial/optical (dzwiek) a 3 to chyba przycisk resetu (dobre plyty maja power/reset - przydatne gdy sprzet lezy "na pajaka".
komentarz 12 września 2019 przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
Dziękuję a mam jeszcze małe pytanie ten przycisk reset to chodzi o zwarke?
komentarz 12 września 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
nie zworka cmos jest (powinna byc) w kazdej plycie osobno. Ten zewnetrzny reset wraz z powerem czesto znajduje sie wylacznie w plytach z wyzszej polki cenbowej - z ddoatkowymi ficzerami itp., podczas gdy CMOS - (reset biosu), powinien znajdowac sie w KAZDEJ plycie.
0 głosów
odpowiedź 11 września 2019 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)
Łatwiej będzie jak podasz nazwę płyty głównej bo każda ma inne złącza czy przyciski, funkcjonalność

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 168 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 241 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 117 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...