• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Orange Vs Netia - światłowód (Warszawa) - korzysta ktoś?

0 głosów
57 wizyt
pytanie zadane 10 września w Offtop przez reaktywny Gaduła (4,570 p.)
Czy ktoś z Was korzysta w Warszawie z światłowodu Orange lub Netia i może się podzielić opinią? Jak się sprawuje? Jakie uzyskujecie transfery?

U mnie jest na razie dostępna tylko Netia, która ma gorsze parametry i jest droższa od Orange. Orange jest w sąsiednich blokach i nie wiem czy i kiedy zawita do mnie.

W Netii parametry "średnie" są słabiutkie, dużo gorsze od deklarowanych (maksymalnych). Oferta ta słabo wypada na tle Orange. Obecnie mam Vectrę "600-kę" i chodzi bez pudła.

Chętnie wysłucham opinii samych użytkowników. Kolejna sprawa czy w Orange i Netii jest to prawdziwe FTTH (światełko dochodzi do mieszkania) czy ETTH (światłowód na klatce schodowej i ethernetem rozprowadzany jest po mieszkaniach)??

Dzięki!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 72 wizyt
pytanie zadane 13 lutego w Sieci komputerowe, internet przez `Krzychuu Stary wyjadacz (12,940 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 175 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 19 wizyt
pytanie zadane 3 dni temu w Sieci komputerowe, internet przez SimiVoid Dyskutant (8,860 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

66,495 zapytań

113,266 odpowiedzi

239,870 komentarzy

46,633 pasjonatów

Przeglądających: 269
Pasjonatów: 6 Gości: 263

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...