• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed KONIEC Z TĄ FARSĄ!

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
1,104 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2015 w Sprawy forum przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
zamknięte 30 lipca 2015 przez Patrycjerz

Musi być to rozwiązane raz na zawsze!

Użytkownik o niku adi powinien być natychmiast zablokowany! Dlaczego nie ma nadal na tym forum możliwości, aby moderator zablokował użytkownika?!

To jest aż smieszne, co się tu wyrabia!

Jak ktoś ma kontakt do Pana Zelenta, to niech powie mu, że brak takich uprawnień dla moderatorów to wielki błąd. Przez jednego spamera mamy cierpieć wszyscy?

komentarz zamknięcia: Sprawa rozwiązana
komentarz 28 czerwca 2020 przez Aqua Obywatel (1,950 p.)
O co z tym chodzi, bo jestem nie w temacie?
komentarz 28 czerwca 2020 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
To temat sprzed ~5 lat, @Aqua.
komentarz 28 czerwca 2020 przez Aqua Obywatel (1,950 p.)
ok.

3 odpowiedzi

+17 głosów
odpowiedź 29 lipca 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
wybrane 29 lipca 2015 przez Patrycjerz
 
Najlepsza
Rzeczywiście, ciężko jest pogodzić się z takim formułowaniem pytań - trzeba wykazać na tyle szacunku do innych użytkowników, żeby przynajmniej jasno wyjaśnić o co nam w pytaniu chodzi. Redaktorzy i tak wykonali dobrą robotę ukrywając to nieszczęsne pytanie i duplikaty, za co dziękuję. Podziwiam szczególnie cierpliwość Arka.

Użytkownicy: Comandeer, krecik1334, Arkadiusz Waluk, Eryk Andrzejewski otrzymali przed chwilą uprawnienia moderatora (oprócz dotychczasowych uprawnień redaktorskich).

Pozdrawiam!
1
komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
@filipekczek7 Jeśli by miał problemy z wymową albo był chory (co sam nawet pod jednym z jego pytań napisałem), to napisałby to w miarę swoich możliwości. Ale jeśli taka osoba byłaby naprawdę chora i nieobliczalna, to nie usprawiedliwia jej to od wypisywania głupot.
komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Właśnie wie i to wiele. Sam wcześniej napisał pod tym tematem (znowu ukryta odpowiedź), że przez ten mój temat to robi większy spam, bo jest rozgłos (nie mam sobie nic do zarzucenia, bo udało mi się wciągnąć w to Pana Mirka i widać efekty).
komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Filipekczek, ja nic do ciebie nie mam, jesteś chyba zbyt miłosiernych dla tej hołoty laugh Po prostu takich trzeba zwalczać i tyle, a że ty masz inne zdanie, to nie jest złe. Ja cię, jakby co, nie piętnowałem.

Nie musisz odpowiadać, to jest tak dla zamknięcia sprawy.

komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Zostawię go jeszcze do jutra, aby ostygnął, bo widzę, że ciągle ktoś coś do niego dopisuje smiley

komentarz 29 lipca 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Wszystkie pytania zostały ukryte, bo użytkownik ten jest już nieosiągalny. ;)
@filipeczek7, chyba jeszcze musisz być b. młody, bo o sieci masz małe pojęcie.
" róbcie co chcecie, ja się już nie wypowiadam. " - Dzięki :-D
+2 głosów
odpowiedź 29 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

1. Nie jesteśmy moderatorami a redaktorami! To jak widać istotna różnica.

2. Kontakt do pana Mirosława ma właściwie każdy: https://forum.pasja-informatyki.pl/user/Miros%C5%82aw+Zelent i PW lub https://forum.pasja-informatyki.pl/feedback

3. Blokada konta to rozwiązanie na chwilę - bez problemu może sobie zalożyć nowe konto i kontynuować swój spam. Co nie zmienia faktu że warto by było aby ktoś więcej oprócz pana Mirosława takie uprawnienia miał, może chociaż lekko ograniczyło bo to takich spamerów. Blokada na IP to też rozwiązanie żadne - proxy albo zmienne IP i problem z głowy. Skutecznej blokady więc nie będzie ale może jak mówiłem to byłoby chociaż małym ograniczeniem.

1
komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Moderator to nazwa ogólna osoby, która ma jakieś funkcje edytorskie na forum: https://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet). Dzięki za kontakt, spróbuję coś zdziałać wink

1
komentarz 29 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Chodziło mi o to że tutaj na forum jest dostępna ranga moderator a my mamy rangi redaktor. Redaktor jak łatwo się domyślić może tylko zarządzać pytaniami/komentarzami/odpowiedziami. Pamiętam że na początku gdy dostałem rangę to byłem moderatorem ale nie wiem czy była tam opcja blokady kont, nie sprawdzałem tego. Później jednak wszyscy stali się redaktorami. Wszystkim zarządza pan Mirosław także jeśli chcesz coś zdziałać to nie masz wyjścia tylko do niego pisać ;)
komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Właśnie robię to w tej chwili.
+1 głos
odpowiedź 29 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
A co się stało?

Bo nie w temacie....

Jedynie weszłem i zobaczyłem jedynie.....zwykłe posty.

Może jestem ślepy.

Oświecicie mnie?

Bo jedynie co widzię to "Koniec z tą farsą!!!!!!oneoneon111oneone, zabić go!"
komentarz 29 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Forum dopiero się rozwija, najłatwiej wymagać... Patrz od drugiej strony zobacz ile ten człowiek robi dla inych, daruj sb takie komentarze. Do Zelenta pisze codziennie masa ludzi, a ty zawracasz mu czas takim pytaniem, doskonale wiadomo co trzeba zmienić, wystarczy poczekać.
komentarz 29 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
@PatrykTal Jesteś tutaj w wielkim błędzie. Napisałem dlatego tą wiadomość, bo nie było widać efektów od dłuższego czasu. Napisałem wcześniej odpowiedź na temat o bezsensownych pytaniach i moderatorzy pisali mi, że byłoby fajnie, gdyby mieli takie, a takie możliwości (w końcu mają). Nawet sam Pan Zelent wysłał mi podziękowania, że napisałem do niego tą wiadomość i że zrobi porządek z tym -> widać tego efekty. Jeśli chcesz dowodów, to mogę ci wysłać.
komentarz 29 lipca 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
przywrócone 29 lipca 2015 przez efiku
I   jaki w tym problem widzisz? ja widzę tylko jeden, ustąp z roli redaktora bo się nie nadajesz człowieku. Udowadniasz to  co drugim swoim postem.  Na Pw groziłeś mi policją i jak się skończyło ? a no tak, że  zatkałeś  się po jednym moim poście kiedy brakło ci argumentów.
komentarz 29 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
przywrócone 29 lipca 2015 przez efiku

Sądzisz że wysłał by ci coś typu: 

Wiem że muszę to zrobić, nie zawracaj mi głowy mam też inne spracy do zrobienia..

 Minimum kultury, czytaj między wierszami :p 

komentarz 29 lipca 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
edycja 29 lipca 2015 przez efiku
Dlaczego ukrywasz posty?  boisz się prawdy czy jak ?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 218 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2020 w Sprawy forum przez Aqua 4 Gaduła (3,220 p.)
+12 głosów
6 odpowiedzi 777 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...