• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książki-stworzenie witryny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
151 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez llukasz Początkujący (350 p.)
zmienione kategorie 29 lipca 2015 przez Comandeer
Witam, zacząłem nauke od kursów Pana Zelenata programowania w C++, potem chcę przerobić resztę filmów. Moim ostatecznym celem nauki jest wykonanie serwisu z ogłoszeniami (nie chodzi o strony typu olx). Muszę się nauczyć jak stworzyć taką stronę od podstaw, jak zrobić panel logowania, administratora, musi tam być dodawanie zdjęć do ogłoszeń, jakieś ostatnio dodane ogłoszenia w pasku na górze. Z czasem chciałbym żeby ogłoszenia były płatne, więc jakoś to trzeba zintegrować żeby po płacie wygenerować kod i ktoś mógł dodać ogłoszenie.

Wiem że z filmów mogę się nauczyć tylko podstaw więc chciałbym rozszerzyć swoją wiedze poprzez książki a żeby nie obciążać swojego budżetu później chciałbym już teraz zacząć po trochu kupować.

Szukałem już w wyszukiwarce na forum ale jest tego bardzo dużo, wiele książek jest mało aktualna, więc jeśli komuś by się chciało to poproszę o wypisanie tak 1-2 ksiązek z każdego języka programowania który może mi się przydać:)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Po co pisać skoro już niejednokrotnie było wspominane o tym miejscu: http://miroslawzelent.pl/ksiazki-warte-uwagi/
komentarz 29 lipca 2015 przez llukasz Początkujący (350 p.)
Wiem kolego widziałem to, ale ich jest po prostu za dużo po kilka na każdy język, chciałbym wybrać same perełki:) Jak bym chciał wszystkie przerobić to mi życia nie starczy:)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 226 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 816 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 413 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...