• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Informatyką techniczna czy elektronika i telekomunikacja AGH

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,126 wizyt
pytanie zadane 5 września 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)
zmienione kategorie 5 września 2019 przez criss
Tak jak w temacie jaki kierunek będzie lepszy/który pomoże mi w nauce programowania?

O to są te kierunki:

https://kandydaci.agh.edu.pl/studia/informatyka-techniczna-wimiip/

https://kandydaci.agh.edu.pl/studia/elektronika-i-telekomunikacja/

 

Co byście wybrali na moim miesjcu? Głównie zamierzam sam się uczyć programowania w czasie studiów ale chce żeby mi studia w tym pomagały
komentarz 5 września 2019 przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)
A dokładnie pomoże mi w zostaniu Programista.
komentarz 5 września 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Żaden.
komentarz 5 września 2019 przez zort Bywalec (2,080 p.)
Gdzie tu się daje plusa?
komentarz 5 września 2019 przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)

@tkz,  Żaden? Czyli mam zrezygnować z studiów?

komentarz 5 września 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie, jeżeli chcesz iść to idź, poszerzysz wiedzę ogólną, poznasz nowych ludzi, nowe kontakty, nowe możliwości, ale nie zostaniesz programistą dzięki nim.
komentarz 5 września 2019 przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)
Nawet mi nie pomogą w tym?
komentarz 5 września 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Liczysz, że studia Cię tego nauczą? Uczysz się sam? W czym byś chciał działać? W teorii powinny, a czy pomogą zależy od Ciebie. Lekarz też w teorii pomaga, o ile go słuchasz...
komentarz 5 września 2019 przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)
Uczę się sam C++ Ale wolę przejść na androida (czego jeszcze nie zrobiłem) i wystawić trochę swoich aplikacji na sklap play. No i bym zrobił to w czasie studiów i potem poszukał pracy. Pewnie wtedy skończę studia te które wybieram by pracować a zarazem bym zmienił studia na niestacjonarne informatyczne
komentarz 5 września 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
No to przejdź na androida. Studia  nierówna się praca. Dość ważny szczegół.
komentarz 6 września 2019 przez niezalogowany

@Szymon Kacper Procha,

Na chwilę zapomnij o programowaniu i przeczytaj to co podlinkowałeś. Teraz zastanów się co Ci bardziej pasuje, bardziej interesuje.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 września 2019 przez zort Bywalec (2,080 p.)
Jeśli nie ciągnie cię programowanie, to żadna szkoła nie pomoże.

Powiem więcej.

Każda szkoła cię wtedy wprowadzi do depresji.
komentarz 5 września 2019 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

Jeśli nie ciągnie cię programowanie

??????????? XD skąd takie założenie?

komentarz 5 września 2019 przez zort Bywalec (2,080 p.)
=] Zapytam OPa za jakiś czas czy 'zamierzanie się uczyć programowania', rzeczywiście się urzeczywistniło. W większości przypadków ci co chcą się nauczyć, robią to a nie piszą, że zamierzają. Stąd takie moje założenie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 226 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,230 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...