• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Xcode zmiana label w konkretnym case.

Aruba Cloud PRO i VPS, Openstack, VMWare, MS Hyper-V
0 głosów
100 wizyt
pytanie zadane 4 września 2019 w Android, Swift, Symbian przez AdamMaichrzik Nowicjusz (120 p.)
Witam. Chciałbym prosić o pomóc w moim przypadku. Chodzi mi o to, że chciałbym aby do każdego case zmieniał się label w moim drugim view controlerze, żeby witał konkretnego użytkownika. Logowanie przebiega pomyślnie ale mój label znika. Moim zdaniem wszystko jest zrobione dobrze. Oglądałem film z przełączaniem się pomiędzy view controlerami i na podstawie tego napisałem swój mały program ale jednak nie działa.

Zdjęcia kodów:

https://imgur.com/CMMpPdR

https://imgur.com/BDU3zhg

Proszę o pomóc, odpowiem na wszelkie pytania by uzyskać jakąś odpowiedź.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 września 2019 przez KubenQPL Maniak (62,860 p.)
Nie mam doświadczenia z ios i swift ale czy nie trzeba dodać "break" na końcu każdego case'a? Jeśli switch działa tak jak w innych językach to bez break'a wykona ci odpowiedni case dla wartości loginu i hasła, oraz każdy kolejny case i default też się wykona, a default z tego co widze to ci czyści wartości
komentarz 5 września 2019 przez mokrowski Mędrzec (153,880 p.)
No to jak nie masz to może sprawdź? :-)
komentarz 5 września 2019 przez AdamMaichrzik Nowicjusz (120 p.)

@KubenQPL, Dziękuję za odpowiedź, nie w tym problem.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 63 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2021 w Android, Swift, Symbian przez theemperor Użytkownik (710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 86 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2020 w Android, Swift, Symbian przez Dominik W Użytkownik (500 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt

90,402 zapytań

139,015 odpowiedzi

311,516 komentarzy

60,083 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...