• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak usunąć wirusa Malwere

Object Storage Arubacloud
0 głosów
921 wizyt
pytanie zadane 3 września 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
Witam serdecznie, po ściągnięciu programu CyberGhost do zmiany ip pojawia się co chwile w AVG Free Malwere wirus jak mogę go usunąć? Następne pytanie czy znacie dobre programy do zmiany IP.Swego czasu CyberGhost był dobry do zmiany adresów,bezpłatny na około 180 dni.A teraz bezpłatny tylko 24h. Ktoś pomoże? Dawno nie miałem żadnego wirusa.
komentarz 3 września 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
(to nie jest "program do zmiany IP", to tunel VPN.)
komentarz 3 września 2019 przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
Ok.To coś podobnego.
komentarz 4 września 2019 przez vodnik Obywatel (1,270 p.)

@Nowicjusz89,
 Pobierz malwarebytes i adwcleaner i nimi przeskanuj. AVG nie wykryje wszystkich malware i trojanów.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 września 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

Witam serdecznie, po ściągnięciu programu CyberGhost do zmiany ip pojawia się co chwile w AVG Free Malwere wirus jak mogę go usunąć?

Po prostu odinstaluj program.

Następne pytanie czy znacie dobre programy do zmiany IP.

Możesz używać TOR'a.

komentarz 3 września 2019 przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
Został odinstalowany.Wirus wyskakuje w AVG.
komentarz 3 września 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
  1. Powinieneś zmienić antywirusa. Od siebie mogę polecić: https://www.360totalsecurity.com/
  2. Przeskanuj komputer (najlepiej programem, który podałem) i zobacz czy dalej jest informacja o virus'ie.
1
komentarz 3 września 2019 przez gagyn Stary wyjadacz (11,050 p.)
Co ciekawe, według ostatniego badania, antywirus od microsoftu wypadł najlepiej, dodatkowo mając bardzo mały wpływ na wydajność oraz jest zawsze na windowsie 10. Chyba, że nie masz win 10, to wtedy warto zainstalować jakiś inny, ew. wersję próbną jakiegoś płatnego i przeskanować. Sprawdź czy inne AV też wykrywają wirusa.
0 głosów
odpowiedź 3 września 2019 przez niezalogowany
Przeskanuj komputer skanerem online : http://eset-antywirus.pl/nowy-darmowy-skaner-online-eset/

Co antywirusa mogę polecić ci Panda Dome Free to darmowa ochrona antywirusowa z zaporą ogniową. https://www.pandasecurity.com/poland/homeusers/solutions/free-antivirus/
0 głosów
odpowiedź 5 września 2019 przez zort Bywalec (2,080 p.)
Windows defender wystarcza w zupełności a 'wirus' w tym przypadku może być fejkiem.

Jako VPN polecam open vpn - instalujesz na VPS i łączysz się w cenie VPSa.
Ew. szukaj darmowych VPS.
komentarz 5 września 2019 przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
AVG wykrywa : Win32:Malware-gen i tylko blokuje.Efekt taki ,że wyskakuje co chwile.

CyberGhost odinstalowany.W 360totalsecurity nie wykryło go,ale za musiałem go odinstalować bo nie działał alt+a lub alt+z co chwile wyskakiwało dziwne okno.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 824 wizyt
pytanie zadane 17 października 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Zawisza czarny Obywatel (1,700 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 4,324 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez aleks_andra0 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez BJJ4LIFE Nowicjusz (120 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...