• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak najłatwiej przejść studia informatyczne?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
471 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez gjmreborn Nowicjusz (120 p.)
Hey! Chciałem zapytać się osób, którzy są na lub ukończyli studia informatyczne, czy chcąc po prostu "przejść" te studia (dla papierka) będę musiał poświęcić dużą ilość czasu na naukę przedmiotów? Głównie chodzi mi o przedmioty matematyczne/fizyczne. O przedmioty komputerowe i programowanie się nie pytam w tym temacie.

Uczelnia nie jest "przednia" i topowa - politechnika lubelska - uważam, że ten fakt mocno wpłynie na odpowiedź do tego pytania.
Mówię oczywiście o studiach stacjonarnych.

Tak, tak wiem ile to "stracę" chcąc po prostu przejść te studia, bez wgłębiania się w przedmioty, ale pozwólcie mi "popełnić ten błąd" :P

Najbardziej wdzięczny bym był za odpowiedzi osób, którzy wiedzą jak jest na politechnice lubelskiej.

Pozdrawiam!

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a po co Ci w ogole te studia? w branzy it papierek kompletnie o niczym nie świadczy. Co innego np. budowlanka gdzie dalsze uprawnienia wymagają tyrulu, ale tu nie.

Czemu po prostu nie poświęcić tego czasu na samodzielna porządna nauke tylko tego, co chcesz faktycznie robic?

i nie wierz w bajki, ze firmy wymagaja papierkow bo to bzdura, sam jestem programista w korpo a nikt nawet nie pytal mnie o papierek z infy, którego nie posiadam. Pracuję z paroma osobami bez studiów i są bardzo dobrymi programistami.

Nie rób studiów dla papierka, naprawde lepiej bardziej sensownie wykorzystać ten czas.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,279 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,722 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ryu Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...