• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Windows 8 - automatyczna naprawa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
315 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
zamknięte 28 sierpnia 2019 przez piotrsz109
Witam serdecznie.

Chciałbym zapytać, czy normalnym jest, że win8 uruchamia automatyczną naprawę, po tym jak boot'owałem komputer z pendriva, aby zainstalować system, ale system był na nim źle "nagrany".

I jeśli to normalne, to czy system będzie w stanie sam się naprawić, czy też muszę instalować na nowo?

Pozdrawiam
komentarz zamknięcia: Otrzymałem rozwiązanie w wybranej odpowiedzi

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2019 przez niezalogowany
wybrane 28 sierpnia 2019 przez piotrsz109
 
Najlepsza
Musisz przywrócić system do ostatniego punktu przywracania :

1. Kiedy przy próbie uruchomienia komputera zobaczymy ekran automatycznej naprawy, klikamy na Rozwiąż problemy.
2. Następnie wybieramy opcję Przywracanie systemu.
3. Uruchomi się kreator, który pozwoli nam skorzystać z najnowszych punktów przywracania. Wybieramy jeden z nich i klikamy na Przywróć.
4. Po ponownym uruchomieniu komputera system powinien uruchomić się bez problemu.
komentarz 28 sierpnia 2019 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Dzięki wielkie, bo myślałem, że jestem tam, gdzie światło nie dochodzi.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez T100 Obywatel (1,450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 311 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 211 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2018 w Systemy operacyjne, programy przez mateusz574 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...