• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dane dostępowe wix.com. Czy można pobrać?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,481 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2019 w Systemy CMS przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Dzień dobry, mam pytanie, które mnie mierzi.
Chodzi mi o to, czy można w jakiś sposób, wykonaną już stronę w CMS`ie wix.com, pobrać z ich serwera? Chodzi o wszystkie pliki, po to by osadzić ją u innego dostawcy hostingu, niż na ich serwerze.
Pytanie to, można potraktować binarnym systemem liczbowym: 1 Tak; 0 Nie.
Przy okazji zapraszam do dyskusji na ten temat.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 sierpnia 2019 przez Velta Maniak (51,890 p.)

It is not possible to download a Wix site or any of its pages as the Editor needs to be in constant connection with our servers. As such, it is not possible to work offline or save site pages to your computer.

As a workaround, you can use the "print screen" option to take a screen capture of your site pages.

https://support.wix.com/en/article/downloading-a-page-from-your-site-6786773

komentarz 24 sierpnia 2019 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Czy istnieje prawdopodobieństwo, że ulegnie to zmianie? Czy tak było i będzie zawsze?
1
komentarz 24 sierpnia 2019 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Pewnie nie, przecież na czymś muszą zarabiać - dają ci edytor, ale w zamian za to masz ograniczenie i jeżeli chcesz coś więcej to płacisz.
komentarz 24 sierpnia 2019 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Kurcze bolesna prawda. Chyba trzeba się z tym pogodzić. Ewentualnie próbować ze źródła strony pobierać dane. Ale to przejdzie tylko przy małym projekcie, bo kodu tam jest Jungla.
+1 głos
odpowiedź 25 sierpnia 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Przy planach premium jest opcja podpięcia własnej domeny. Pobranie strony jest raczej niemożliwe, bo gdybyś tylko przyszedł zrobił stronę i ją pobrał to nie mieliby z tego żadnego zarobku
komentarz 25 sierpnia 2019 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
edycja 25 sierpnia 2019 przez pietia213
Jestem zdania, że wszystko jest do dogadania. Patrząc na ich kampanię w sieci, to przypomina mi się kolos na glinianych nogach, bo im więcej stron tym cięższe utrzymanie serwerów, ceny będą zawrotnie rosły.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 2,670 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2017 w Systemy CMS przez SirRychu Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,417 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Zawr Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...