• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozwiązanie dla usługi płatnej w serwisie internetowym opartym o google maps, lub inne mapy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
162 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez euro-kontrakt.eu Nowicjusz (120 p.)
Witam,
Jestem w trakcie tworzenia projektu (briefu) pod serwis internetowy i mam pytanie odnośnie:
a) rozwiązanie płatności za usługę
b) mam pytanie odnośnie użycia google maps- lub innych map.

Jeżeli chodzi o punkt a, usługa mojego serwisu polegałaby na tym, że zainteresowani, aby móc nawiązać ze sobą kontakt musieliby odprowadzić opłatę przez mój serwis na zasadzie " uzyskaj dane zainteresowanej strony". Wiem, że taka usługa jest dosyć powszechna w róznych serwisach, ale nie mogę sobie skojarzyć na jakich. Nie znam też jak to wygląda od strony technicznej i wizualnej, a chciałbym to wszystko przedstawić w briefie, aby pózniej grafik stworzył mi bardziej precyzyjny layout strony/aplikacji.

Co do punktu b, serwis będzie w dużym stopniu opierał się na zasadzie mapy( narazie Polska, ew. gdyby serwis się rozwinął to inne kraje). Jak to wygląda pod względem google maps ? czy można używać map google na swoim portalu i wykorzystywać ich w celu zarobkowym, czy trzeba za to płacić- jeżeli tak, jak to wygląda finansowo? lub ew. jakieś inne mapy.

Serwis byłby stosunkowo prosty skierowany pod konkretną usługę wyszukiwania odpowiedniej informacji.

Jeszcze nie rozmawiałem z żadną firmą/osobą w celu stworzenia takowego serwisu- narazie jestem na etapie pisania projektu i są to szkice, natomiast w niedługim czasie będę rozglądał się za wykonawcą projektu, więc jeżeli jest na sali osoba, która ma doświadczenie w podobnym projekcie, który opierał się na usługach płatnych, oraz mapach, to zapraszam do kontaktu.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez evill Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2016 w JavaScript przez Campo1553 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 544 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Szmonex Początkujący (250 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...