• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam kogoś do wspólnego projektu [Python]

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
638 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez PythonMajster Nowicjusz (190 p.)
edycja 25 sierpnia 2019 przez PythonMajster

Hej wszystkim!

Jestem na etapie tworzenia swojego pierwszego "poważnego" programu, ale boję się że nie starczy mi czasu do końca wakacji. Przechodząc do sedna, zajmuje się już dobry miesiąc tworzeniem narzędzia do zarządzania kontem instagram który ma na celu przeprowadzanie kampanii reklamowych, kolejkowanie i automatyczne wrzucanie postów, auto like, auto DM do nowych followersów itp.

Jeżeli chodzi o wymagania to może zabrzmi to troszkę jak w firmie typu "Januszex" ale jeżeli czujesz się swobodnie w pythonie3 i nie masz problemu w przyswajaniu wiedzy to możesz śmiało pisać. Zawsze będę służył swoją wiedzą i mam nadzieje że ty również będziesz potrafił wyjaśnić mi co i jak jeżeli trafi się jakiś problem.

Co do moich umiejętności określiłbym raczej jako początkujący / średnio zaawansowany. Uczę się pythona od początku wakacji, nie mam problemu z używaniem datasheet, z blibliotek (czy tam modułów) najwięcej używałem bs4, selenium, requests jeżeli chodzi o scraping i sterowanie przeglądarką. Obecnie używam Spydera (anaconda) do pisania. Na tą chwilę mam napisaną funkcję zbierania loginów użytkowników którzy dali like pod postem o danym tagu oraz auto DM. Niestety konto używające auto DM szybko zostaje oflagowane jako spambot (wiem jak to ominąć ale boje się o brak czasu)

 

Pozdrawiam!.

komentarz 23 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Strasznie mi się podoba jak osoba która uczy się danego języka od początku wakacji (niecałe 2 miesiące) pisze, że jest początkujący/średnio zaawansowany :)
komentarz 23 sierpnia 2019 przez PythonMajster Nowicjusz (190 p.)
¯\_(ツ)_/¯

Zastanawiałem się nad tym czy twój komentarz to sarkazm. Doszedłem do wniosku że albo zna się język programowania albo nie, i w tym przypadku nie ma miejsca na rozróżnianie stopni zaawansowania. Na swoje usprawiedliwienie mogę się przyznać że mimo tego że czuje się w pythonie swobodnie to często łapię się na tym że potrafię jeden problem "rozdrapywać" przez kilka dni zanim go skończe. Zazwyczaj po tym jak skończę pisać algorytm to znajduję nowy lepszy sposób na rozwiązanie problemu przez co znowu siedzę x czasu nad tą samą rzeczą :P Mam nadzieję że z czasem mi to minie, i w pierwszej kolejności będą przychodzić mi te lepsze rozwiązania.
2
komentarz 23 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

...Znalezione obrazy dla zapytania wykres wiedzy

komentarz 23 sierpnia 2019 przez PythonMajster Nowicjusz (190 p.)

kurła jestem ekspertem z brakiem wiedzy.

komentarz 23 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Nie miało być do Ciebie, takie odniesienie do pawi125.

komentarz 23 sierpnia 2019 przez PythonMajster Nowicjusz (190 p.)

a to przepraszam

komentarz 23 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Moj komentarz nie miał być odniesiony jako sarkazm. Bardzo dobrze, że ogarniasz pythona i stale się w nim rozwijasz szukając nowych wyzwań w tej dziedzinie. Moj komentarz dotyczy tego, że pisanie o swoich umiejętnościach taki sposób jak ty jest mało mówiący. Lepiej by było gdybyś napisał, programuje w tym języku tak długo i umiem sam zrobić to i to. Ja zrozumiałem to tak, że po 2 miesiącach masz poziom Junior/Mid Developera :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
edycja 15 marca 2021 przez DeBos123

Jestem na etapie tworzenia swojego pierwszego "poważnego" programu, ale boję się że nie starczy mi czasu do końca wakacji.

Jeżeli ten projekt masz skończyć do końca wakacji to mało czasu Ci zostało. Jak skończą się wakacje to oznacza, że będziesz miał mniej wolnego czasu, ale nie przekreśla to całego projektu. 

Przechodząc do sedna, zajmuje się już dobry miesiąc tworzeniem narzędzia do zarządzania kontem instagram który ma na celu przeprowadzanie kampanii reklamowych, kolejkowanie i automatyczne wrzucanie postów, auto like, auto DM do nowych followersów itp.

Sprawdziłeś czy już nie ma czegoś podobnego? Jeżeli nie ma, w co wątpie, to moim zdaniem zainteresowanie byłoby duże.

Jeżeli chodzi o wymagania to może zabrzmi to troszkę jak w firmie typu "Januszex" ale jeżeli czujesz się swobodnie w pythonie3 i nie masz problemu w przyswajaniu wiedzy to możesz śmiało pisać.

Moim zdaniem brzmi normalnie, szukasz osób, które umieją pisać w Python'ie.

Jeżeli sam miałbym oceniać to jestem na poziomie takim, że więcej jest osób mniej zaawansowanych ode mnie, niż tych bardziej, ale jeżeli masz jakieś wątpliwości to zapraszam na GitHub'a: [REDACTED]

 Zawsze będę służył swoją wiedzą i mam nadzieje że ty również będziesz potrafił wyjaśnić mi co i jak jeżeli trafi się jakiś problem.

Dobrze wiedzieć, że nie szukasz kogoś kto zrobi projekt za Ciebie, a kogoś do współpracy na równym lub podobnym poziomie. 

Co do moich umiejętności określiłbym raczej jako początkujący / średnio zaawansowany.

Masz może GitHub'a lub zrobileś jakieś inne projekty, które możesz pokazać? 

Jeżeli byłbyś zainteresowany współpracą lub masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Ze swojej strony nie mogę niczego obiecać, ponieważ nie wiem na jakim poziomie jesteś i ile tam będzie rzeczywiście mojego wkładu, a ile Twojego, ale na obecną chwilę jestem zainteresowany.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 246 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 228 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2020 w Nasze projekty przez Janab Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 315 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...