• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak poprowadzić naukę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
198 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2019 w C# przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
Witam. Zaczęłam się uczyć .Net i c# i chciałabym zacząć tworzyć proste aplikacje okienkowe ale jestem jeszcze w trakcie nauki samego języka C# (zaawansowane elementy - delegaty, indeksery itd). ?

Uczę się z książki i nie wiem czy brać się za WPF w tej chwili, bo do tego rozdziału jest jeszcze daleko. Z drugiej strony do elementów języka mogę wracać i przechodzić podczas pisania już w WPF.

Poradzicie czy na razie ciągle przyswajać elementy języka na konsoli czy przejść już na WPF ?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 sierpnia 2019 przez niezalogowany
wybrane 23 sierpnia 2019 przez luna22
 
Najlepsza
Spokojnie możesz przejść na WPF. Ja osobiście nie za bardzo lubiłem konsoli i prawie od razu zacząłem od WPF.

Różnica jest tak, że dodatkowo będziesz musiał zapoznać się kontrolkami i XAML.
+3 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2019 przez tangarr Mędrzec (154,780 p.)
Najlepszą nauką jest praktyka. Ustal sobie jakiś cel: jakiś program do napisania lub grę.
+1 głos
odpowiedź 23 sierpnia 2019 przez Siemił Mądrala (7,380 p.)
Jak znasz podstawy programowania to od razu wskakuj do WPF'a.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2020 w C# przez wo2324 Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 135 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2020 w C# przez Kapral214 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 629 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2018 w C# przez Znowubłąd Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...