• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zdjąć hasło (znam je) z dysku laptopa Toshiba Satellite C850-11Q

Object Storage Arubacloud
0 głosów
424 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez lemur447 Nowicjusz (120 p.)
Witam mam do was wielką prośbę a pytanie brzmi tak jak w tytule. Tylko jest pewien kłopot ponieważ laptop uległ zniszczeniu gdy nim rzuciłem. Dysk jak podpinam pod komputer w biosie go normalnie widzi lecz w systemie już nie, wydaje mi się że to z racji że założyłem na dysk hasło gdy laptop jeszcze działał. Czy wie może ktoś z was jak je zdjąć bez możliwości uruchomienia laptopa? Z góry dziękuję!
komentarz 21 sierpnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Podłącz dysk do innego komputera
komentarz 21 sierpnia 2019 przez lemur447 Nowicjusz (120 p.)
Tylko że mam jednego kompa właśnie tego do którego podpinam tamten laptop był głównie tylko do neta i danych i właśnie potrzebne mi są dane z dysku a kompa mam do gamingu płyta główna to MSI x470 gaming plus i w niej nic nie ma o tym aby założyć lub zdjąć hasło, czy jest jakiś program aby zdjąć hasło ? Nie potrzebuję go hackowac zaznaczam
komentarz 24 sierpnia 2019 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

...laptop uległ zniszczeniu gdy nim rzuciłem.

XD

No popacz

komentarz 24 sierpnia 2019 przez lemur447 Nowicjusz (120 p.)

No i co ? Mój laptop moja sprawa po pierwsze a po drugie pytam czy ktoś wie jak pomóc w odzyskaniu danych ;) i nie popacz tylko popatrz wink

komentarz 24 sierpnia 2019 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

Jasne że twoja sprawa, ją się tylko śmieje. A w "popacz" nie wychwyciłeś mojej przekory po prostu wink

1
komentarz 24 sierpnia 2019 przez lemur447 Nowicjusz (120 p.)

No nie wychwyciłem frown

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Cimciurimciu Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 114 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 881 wizyt
pytanie zadane 18 września 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez avaneu Nowicjusz (210 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...