• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kadi.com.pl - moja aplikacja webowa dla cukrzyków

Object Storage Arubacloud
+1 głos
388 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2019 w Nasze projekty przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)

Hej, właśnie wydałem jedną z moich pierwszych sensownych (chyba) aplikacji webowych.

Po co ?

Pomaga ona cukrzykom, którzy po posiłkach podają sobie insulinę. Większość osób jest skazana na używanie książeczek z wymiennikami lub takich papierowych kółek, co oczywiście jest bardzo niewygodne, żmudne i łatwo się pomylić przy przeliczeniach.

Technologia

Front-end to głównie Vue.js + parę mniejszych bibliotek. Back-end opiera się na Laravelu (wiem, jakie dużo osób na tym forum ma zdanie o tym frameworku, starałem się jednak pisać dobry kod i sugerować się wytycznymi  projektowania obiektowego z tych wszystkich książek, jakie czytałem ;p) Do css używam sass a moja strona korzysta z komponentów bootstrapa.

Link do aplikacji

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
duzo pracy Cie czeka ale projekt (pomysl) fajny.
komentarz 20 sierpnia 2019 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)
Dzięki. Jakieś konkrety są niezbyt ?
komentarz 20 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Nie mam czasu na audyt teraz, moze pozniej wrzuce na warsztat.
komentarz 25 sierpnia 2019 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)

Jak coś, tutaj mały poradnik

0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2019 przez Wraith Gaduła (4,370 p.)
edycja 20 sierpnia 2019 przez Wraith
Utknałem na rejestracji na Przelicznik WW/J powinna byc ikonka ze znakiem zapytania z wyjasnieniem co to w ogole jest. P.s. Laravel jest zajbiety

Menu po zalogowaniu powinno byc na gorze bo wkurza co chwila najezdzanie. pozatym nie ma sensu tam trzymac podstawowych opcji

Małe błędy z pozosatwieniem starej nazwy przy dodaniu  czegos nowego, guziki na dole za nisko, i za szerokie.

Malo intuicyjna i irytujaca aplikacja. Jesli ktos jest takim prostym czlowiekiem jak ja to dla niego jak i dla mnie ta aplikacja to porażka od strony User Exp

Chcialem skasowac skladnik i nie moglem a po odswiezeniu striony  pisze ze aby prejsc dalen musze aktywowac emalil :) mogles dac aktywacje przed zalogowaniem bo teraz mnei loguje automatycznie to wylacz to
komentarz 20 sierpnia 2019 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)
Domyślnie to wygląda tak:

Szukamy składników, np pomidor. Klikasz na tego pomidora, czy cokolwiek innego. Kompletujesz składniki swojego dania np pomidor, chleb, masło. Na dole kroku 1 masz zielony przycisk krok 2. Tam wybierasz wagi i idziesz dalej. Dodawanie składników ma sens, jeżeli jesz coś dziwnego, czego nie ma w bazie "publicznych składników"
komentarz 20 sierpnia 2019 przez Wraith Gaduła (4,370 p.)
Chodzi mi o to ze musze kliknac w napis Logo KADI po lewej zeby dodac sladniki a nie ma tego w menu
komentarz 20 sierpnia 2019 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)
Nie, nie musisz. Składniki wybierasz wpisując nazwę w Input nazwa. Potem masz listę wyników. Naciskasz na dany item który podświetla się na niebiesko. W ten sposób wybrałeś składnik w kroku 1 i możesz przejść do kroku 2
komentarz 20 sierpnia 2019 przez Wraith Gaduła (4,370 p.)
no dobra wejdz na menu i wybierz lista skladnkow to jak mam dodac skladniek bez wciskania nazwy KADI ?
komentarz 25 sierpnia 2019 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)

@Wraith, Tutaj masz mały poradnik co i jak w kadim piszczy

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 931 wizyt
+3 głosów
0 odpowiedzi 244 wizyt
pytanie zadane 24 października 2019 w Nasze projekty przez Jan Kowalski 1 Początkujący (280 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 282 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...