• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

problem z klawiatura i mysza komputer zwariowal

Object Storage Arubacloud
0 głosów
296 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Bulbi Początkujący (250 p.)
Wczoraj mój komputer dosłownie zwariowal nie mogę wstawiać przecinkow ani znakow wiec wybaczcie otoz GDY mam wcisNieTY capslock to komputer pisze małymi lITerami czasami tak jak widać zdaza się ze pisze dUZymi gdy klikam na Ikone Na pulpicie zaznaczaJa SIE wszystkie jak zaznaczam co kolwiek nawet zadaj pytanie na tej stronie to zaznacza mi się caly tekst jak CHce cos uruchomić to wlacza się wszystko co jest w zasIegu kURsora gdy odpalam przegladarke i Np. CHCE przeJSC Na teJ stronie do InneJ kategorii odpala Się dRUGA nowa karta gdy wciskam Jeden na klawiaturze to pojawia się ! shift + alt nic nie daja NAWET format windowsa nic nie dal mam czysty komputer jak to naprawić ? pojawilo się to samoistnie gdy gralem w gre (leaGUE Of legeNds) mam domyślne UStawienia windowsa i czysty dysk proszę o porady bo z komputera nie darady korzystać może warto zaznaczyć ze jest on praktycznie nowy bo ma około dwóch miesięcy zajrzeć do biosu ? proszę o konkrety mogę nagrac jakiś filmik jak to działa ewentualnie jak by ktoś potrzebowal z góry dziekuje
komentarz 19 sierpnia 2019 przez Bulbi Początkujący (250 p.)
https://forum.cdaction.pl/topic/257861-dziwny-problem-klawiatura-mysz/

Mamm identycznie jak tu ale nie mam zadnnego komunikatu o klawiszach stalych i problem na tym forum nie zostal rozwiazyany

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2019 przez Niezłomny Nowicjusz (160 p.)
Witaj próbowałeś podłączyć inny sprzęt tzn. Klawiature i mysz??
0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2019 przez tangarr Mędrzec (154,860 p.)
Zablokował ci się klawisz shift. Klawisz może być przyklejony/zakleszczony.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Mroku2115 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 415 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 913 wizyt
pytanie zadane 15 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...