• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Awaria komputera

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
314 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Drimiter Nowicjusz (120 p.)
Witam, jakiś czas temu miałem sytuację, ze komputer się nagle wyłączył i przy próbie odpalenia go, sam komp się włączał, ale na ekraniku pojawiał się komunikat o błędzie, a nic więcej się nie działo. Monitor czarny. Okazało się, że wtyczka zasilająca była trochę wysunięta i nie pomogła zmiana kabla oraz nawet próbowałem podpiąć inny monitor, ale dalej jest to samo. Komputer jest włączony, ale z błędem i nie da się go używać. Co to może być?
komentarz 18 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
A jak brzmi ten błąd?
komentarz 18 sierpnia 2019 przez Drimiter Nowicjusz (120 p.)
Nie brzmi. Po prostu na ekraniku na komputerze świeci się czerwony wykrzyknik
komentarz 18 sierpnia 2019 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)

Podaj jakie masz podzespoły.

komentarz 18 sierpnia 2019 przez Drimiter Nowicjusz (120 p.)
Szczerze to nie mam pojęcia. Od dawna nic w nim nie robiłem. Był, bo był. Po prostu chcę się dowiedzieć co mogło się zepsuć, żeby wiedzieć, czy naprawa go będzie opłacalna i jeszcze trochę mi posłuży, czy muszę się pospieszyć z kupnem nowego
komentarz 18 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
To może być ciężko, musisz cokolwiek podać. Samo "nie działa" jest żadną pomocą.
komentarz 18 sierpnia 2019 przez Drimiter Nowicjusz (120 p.)
Windows 7,

płyta główna GA-H61M-D2H Gigabyte

i tyle wiem, bo resztę chyba mógłbym na komputerze sprawdzić, ale nie mam niestety jak. Chyba że da się inaczej sprawdzić, to zobaczę
komentarz 19 sierpnia 2019 przez Wraith Gaduła (4,370 p.)
KOndensatory na plycie lub w zasilaczu do wymiany.
1
komentarz 19 sierpnia 2019 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

KOndensatory na plycie lub w zasilaczu do wymiany.

Nie byłbym taki szybki w osądach. Kolega nie podał za wiele szczegółów.

komentarz 19 sierpnia 2019 przez Wraith Gaduła (4,370 p.)
To niech kolega zerknie na plyte glowna czy jakis kondesator ma brzuszek na gorze a jak nie na plycie to w zasilaczu. Ten error wyglada jak brak sygnalow. Badz tez zepsuta pamiec ram.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 744 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez Darec Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2020 w Offtop przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...