• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy jest możliwość aby to "zmienić"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
134 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2019 w C i C++ przez niezalogowany

Hejo ludziska nie wiem do jakiej kategorii dać to pytanie.

Ale do rzeczy czy da się jakoś systemowo nie kupując nowego dysku zmienić tą informację w c++?

    GetVolumeInformation(szHD, (LPTSTR)szVolNameBuff, 255, &dwSerial, &dwMFL, &dwSysFlags, (LPTSTR)szFileSys, 255);

Konkretnie chodzi mi o "dwSerial" czy da się to jakoś zmienić systemowo na stałe. Bo robię program w c++ i robię zabezpieczenia teraz ale nie jestem pewien czy da się to zmienić

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
wybrane 15 sierpnia 2019
 
Najlepsza
Numer seryjny dysku? Da się zmienić.
komentarz 15 sierpnia 2019 przez niezalogowany
A mógłbyś napisać jak tego dokonać albo jakoś mnie nakierować?
komentarz 15 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
komentarz 15 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 273 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2017 w C i C++ przez MisterVento3 Użytkownik (830 p.)

92,547 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...