• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlenie produktów woocommerce na innej stronie

0 głosów
23 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia w Systemy CMS przez bulgotnik86 Obywatel (1,940 p.)
Czołem,

chłopaki i dziewczyny pomóżcie prosze. Mam sklep na woocommerce i chce wyswietlić np 6 wybranych produktów z niego na innej stronie - też wordpress. Wiem ze moge to zrobic za pomoca linka do produktu/posta - wklejając go na stronie , na której chce wyświetlić produkt , ale chciałbym mieć nad tym większą kontrole.  Zna ktoś może jakąś wtyczkę do tego ? Z WP API nie mam prawie wcale doświadczenia a nie mam zbyt wiele czasu.

Z góry dzięki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia przez Tomek Sochacki Mędrzec (186,810 p.)
Najlepiej chyba zrobić to po prostu wystawiając sobie jakiś endpoint do pobrania tych produktów i na tej drugiej stronie po prostu strzelić na ten endpoint GET get-items można by np. opcjonalnie dać id do pobrania jakiegoś konkretnego czy ustawianie limitu itp. to już zależy od potrzeb.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 23 września 2017 w Systemy CMS przez Haroy Użytkownik (550 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 28 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 350 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez paciek Początkujący (480 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

65,728 zapytań

112,370 odpowiedzi

237,231 komentarzy

46,688 pasjonatów

Przeglądających: 217
Pasjonatów: 8 Gości: 209

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...