• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z wyciągnięciem kostki RAM z komputera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
293 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez jekuz123 Nowicjusz (180 p.)

Cześć! Ostatnio postanowiłem, iż powinienem dodać RAM do komputera. Z ciekawości chciałem wyciągnąć dotychczasowy RAM. Jednak napotkałem pewien problem... Otóż nie mogę go wyciągnąć. By ułatwić pomoc podpinam następujące zdjęcia:

        

Czy ktoś pomógłby mi i potrafi rozwiązać ten problem?

komentarz 13 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Ostatni obrazek, naciśnij go po prostu, tę blokadę znaczy...
komentarz 13 sierpnia 2019 przez jekuz123 Nowicjusz (180 p.)
Nacisnąłem i nic :D
komentarz 13 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Naciśnij(mocniej) i pociągnij kość do góry, z wyczuciem.
komentarz 13 sierpnia 2019 przez jekuz123 Nowicjusz (180 p.)
Spróbuję i odpiszę czy się udało
komentarz 13 sierpnia 2019 przez jekuz123 Nowicjusz (180 p.)

@tkz, niestety, to nie działa tak, że trzeba to przycisnąć. Trzeba to "odchylić". Mimo tego i tak nie mogę tego wyciągnąć 

komentarz 13 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Musi działać, inaczej nie wyjmiesz DDR4, odchylasz zabezpieczenie i wyciągasz.
komentarz 13 sierpnia 2019 przez jekuz123 Nowicjusz (180 p.)
Dobra udalo się, musialem po prostu użyć więcej sily( ze sprzętem wolę obchodzić sie delikatnie) Dzięki za pomoc.
komentarz 13 sierpnia 2019 przez jekuz123 Nowicjusz (180 p.)
Problem uważam za rozwiązany

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Ravenz Nowicjusz (230 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez L30nn Początkujący (340 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 595 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Jajestem Użytkownik (670 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...