• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed WooCommerce, overlay zamówienia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
63 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2019 w PHP przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
zamknięte 12 sierpnia 2019 przez m4sk1n
Witam. Siedzę nad motywem do woocommerce. Prawie go skończyłem, został mi tylko formularz zamówień. Nie byłby on dla mnie problemem, gdyby nie to, że będzie on znajdował się w modalu na stronie koszyka. Więc na stronie koszyka użyłem shortcode `[woocommerce-checkout]`, lecz nie działa on idealnie. Nie reaguje na zmianę opcji dostawy itd. Wtedy, za sprawą wtyczki conditional-payments-for-woocommerce, powinna zniknąć opcja płatności przy odbiorze po wybraniu opcji innej niż odbiór osobisty. Prawdopodobnie ze względu na brak jakiegoś skryptu JS, ale nie mam pojęcia. Skrypt tej wtyczki ładuje się. Co zrobić, aby działało to jak na stronie /checkout?
komentarz zamknięcia: problem został rozwiązany, wynikał z zagnieżdżenia formularzy

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 76 wizyt
pytanie zadane 5 października 2021 w PHP przez Turstate Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 95 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2018 w Offtop przez Alan Hudela Początkujący (340 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...