• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

MySqli PhpMyAdmin błąd PMA i długie wczytywanie

+1 głos
47 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia w Sieci komputerowe, internet przez Ambroz Obywatel (1,630 p.)

Witam szanowne forum.
Uruchamiając xamppa i logując się do phpmyadmin dostaje takie błędy, dodatkowo, kiedy chcę otworzyć jakąś bazę danych to ona strasznie się długo wczytuje.
Odinstalowałem xamppa, usunąłem informacje o nim za pomocą ccleaner i ponownie zainstalowałem, ale nadal dostaję te błędy.
Proszę o pomoc.

komentarz 11 sierpnia przez A.K.47 Nowicjusz (100 p.)
Cześć, mam taki sam błąd, tylko ja dopiero co zaczynam kurs MySQL i świeżo po pobraniu odrazu mam taki błąd, nie pomogły mi wszystkie rozwiązania jakie znalazłem na stack-u które rozumiałem jak za implikować. Instalowałem na nowo już kilka razy i nic, wszystkie dane tymczasowe i cookies usuwałem. Jak ktoś pomorze to jestem bardzo wdzięczny.
komentarz 11 sierpnia przez Ambroz Obywatel (1,630 p.)
Póki co, nie udało mi się zmusić Xamppa do działania. Jedyne co mogę doradzić to byś skorzystał z Wamppa. W Wampp umieszczasz swoje pliki w katalogu www. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to pisz śmiało na pw.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia przez manjaro Nałogowiec (29,390 p.)
Było wałkowane tysiąc razy.

Poczytaj o PDO
komentarz 10 sierpnia przez Ambroz Obywatel (1,630 p.)
Tylko, że mi nie chodzi o pobieranie danych z bazy, tylko o samo dostanie się przez phpmyadmin i by nie sypał błędami. Wcześniej jak instalowałem to było wszystko ok.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 497 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 139 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny serwer Discord, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

67,106 zapytań

114,046 odpowiedzi

241,692 komentarzy

47,027 pasjonatów

Przeglądających: 263
Pasjonatów: 9 Gości: 254

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...