• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Google Adsense, saldo konta

Object Storage Arubacloud
0 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2019 w Offtop przez Dorian Bajorek 1 Początkujący (270 p.)
Witam od wczoraj zacząłem interesować się Google Adsense i zaciekawiła mnie pewna kwestia. Otóż kilka osób kliknęło w reklamę moją reklamę a wtedy "szacowane zarobki" wzrosły, natomiast stan konta wciąż 0 zł. Zatem stąd moje pytanie. Czy stan konta zmieni się po pewnym okresie czasu (przykładowo dwóch tygodniach) i jak mają się szacowane zarobki w stosunku do "podmiany" stanu konta po upływie danego czasu?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
wybrane 9 sierpnia 2019 przez Dorian Bajorek 1
 
Najlepsza
Tak, stan konta zmieni się po jakimś czasie (nw czy czasem nie pod koniec miesiąca - choć nigdy na to nie zwracałem uwagi).

Szacowane zarobki to tylko przewidywania które mogą być nieznacznie rozbieżne z twoimi wpływami.

Pod uwagę jest brane szereg czynników, kliknięcia oczywiście na + ale do tego dochodzi sprawdzenie czy czasem sam nie klikasz sb w reklamy, jak zachowują się użytkownicy przebywający na twojej stronie, ile w tym czasie płacą reklamodawcy itd.
komentarz 9 sierpnia 2019 przez Dorian Bajorek 1 Początkujący (270 p.)
Takiej odpowiedzi oczekiwałem,dzięki!

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 199 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez mknnn221 Początkujący (460 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 170 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2018 w HTML i CSS przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 204 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2018 w Offtop przez lenaskow22 Nowicjusz (160 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...