• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs na udemy z Javy dla znających już programowanie w innym języku

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
352 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2019 w Java przez amelia.cpp Obywatel (1,860 p.)
Hej,

chciałabym ogarnąć sobie podstawy Javy. Znam C++ więc niektóre kursy na udemy.com dla początkujących są dla nie trochę nudne ;) . Szukam kursy który przeprowadzi mnie przez praktyczne przykłady. Macie coś do polecenia?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

Pytanie czego chcesz sie uczyć?

Czystej Javy - biblioteki JDK

WebServicoów - Spring/Spring Boot/JavaEE

Apki mobilne - Kotlin?

Jesli nie masz sprecyzowanego celu ale chcesz zaczac od bardziej zaawansowanych tematów w Javie to moge polecic ten kurs.

komentarz 8 sierpnia 2019 przez amelia.cpp Obywatel (1,860 p.)
Na tą chwilę czystej Javy ;)
komentarz 8 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
To ten kurs z linku jest ok, co prawda dotyczy on javy 8 ale ona nie rozni sie az tak bardzo od 11. Nie musisz kupowac specjalnie kursu pod jave 11, poniewaz najwiecej zmian w ostatnim czasie bylo w javie 8.
komentarz 8 sierpnia 2019 przez amelia.cpp Obywatel (1,860 p.)
Ok, dziękuje
komentarz 8 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Co? Jaki ma sens się uczyć starszej wersji? Szkoda czasu.
komentarz 8 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Dlaczego uwazasz ze nie ma sensu uczyc sie Javy 8?
komentarz 8 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Serio muszę Ci to tłumaczyć?
1
komentarz 8 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Tak, nie rozumiem co takiego Java 9,10,11 czy 12 wniosła czego od poczatku musi uczyc sie nowa osoba.
komentarz 8 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Po co się uczyć czegoś starszego niż jest obecnie?
komentarz 8 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Bo chodzi o podstawy.

Jeśli miałbym rozpatrywać kogoś kandydature do pracy to nie interesowało by mnie czy napisze switch casa według nowej możliwości (Java12), skoro według starej konwencji ten kod będzie działać. Interesowało by mnie np czy ogarnia co to są strumienie i lambda (Java 8) i jak można to wykorzystać.

Java ostatnio wypuszcza nowa wersje co pół roku ale tak na prawde wersja 8 wprowadziła jako ostatnio dużo kluczowych zmian.

Jeśli znajdzie kurs javy 11 który bedzie dobrze tłumaczył zagadnienia z javy 8 to jak najbardziej może skorzystać z nowszego kursu.

Kolega zapytał o polecenie jakiegoś konkretnego kursu dlatego wskazałem na ten kurs ponieważ było tam bardzo dobrze wyszystko wyjanione. Ja uczyłem się javy jak nie było jeszcze wersji 9 wiec nie orientuje się czy sa jakies dobre kursy do javy 11 (choć zakładam, że są)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 1,626 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Nowacx02 Obywatel (1,060 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 965 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hubert Sośnicki Nowicjusz (190 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 247 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w Grafika i multimedia przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...