• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podrzućcie pomysł na stronę.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
604 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Witam.
Podrzućcie jakieś pomysły na stronę. Znam Wordpressa ewentualnie jeśli będzie trzeba zainteresuję się Html + Css.
Mam dużo wolnego czasu.
Nie interesują mnie strony np blog tylko coś w stylu zrobie strone i mam spokój np coś w stylu odrabiamy.pl . Po wakacjach Idę do 7 klasy a mieszkam na wsi więc nie ma żadnej pracy ani zajęć.
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Gabel88 Początkujący (430 p.)
Zauważyłem, że zadajesz masę pytań tego typu. Ja bym ci radził nie skupiać się co zrobić, tylko po prostu robić i się rozwijać. Lepiej ci na tym wyjdzie jak będziesz robił strony niż jak masz tylko myśleć nad tym co takiego zrobić.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez Arkadiusz Fajdek Dyskutant (9,450 p.)
Może zrób prostą stronkę na temat swoich zainteresowań? Nawet niech to będzie statyczna stronka, a później zacznij rozwijać ją krok po kroku?
komentarz 7 sierpnia 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Chcę zrobić trochę większy projekt , gdyż mam dużo wolnego czasu.
+1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Zdecydowanie zrób stronke powiązana z twoimi zainteresowaniami - będzie to dla Ciebie przyjemna praca :)

Jeśli interesujesz się autami, zrób mini wypożyczalnie aut, jeśli piłką nożna pomyśl o stronie dla lokalnej drużyny z wynikami i tabela :)
komentarz 7 sierpnia 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Ciekawy pomysł z np tabelami różnych lig ale 2 pytania.

Czy coś takiego jest możliwe do zrobienia na wordpressie.

Czy taka strona miałaby szanse na zarobek? Umieszczenie np Ansense czy coś.
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Gabel88 Początkujący (430 p.)

@pawi125, Naucz się trochę więcej zanim będziesz chciał na tym zarabiać wink

1
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

@Gabel88, chyba pomyliles odbiorce :)

komentarz 7 sierpnia 2019 przez Gabel88 Początkujący (430 p.)
Przepraszam, rzeczywiście, chodziło mi o @mawerty
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez niezalogowany
Zrób mapę targów w okolicy terminarz,  imprez w okolicy "odpusty",  dni czegoś ... . Początkujący handlarze Ci podziękują.
komentarz 7 sierpnia 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
To będzie chyba zbyt ciężkie.
1
komentarz 7 sierpnia 2019 przez niezalogowany
edycja 7 sierpnia 2019
to może to co teraz robię opisz wszystkie funkcje STL czy  CSS główne funkcje(taka ściągę bardzo krótki opis by tylko sobie przypomnieć ) z krótkim opisem co one robią.

Coś jak tu tylko tekstowo.

Edit ::później możesz dodać linki z  dokładnym opisem.

https://www.youtube.com/watch?v=bFSnXNIsK4A

Edit:: i żeby nie było ze namawiam do kopiowania cudzych pomysłów bo to s..., ale jak włożysz własną prace i dodasz swoje pomysły to się nazywa postęp techniczny, ktoś wymyślił żarówkę a ktoś inny lampkę nocną
komentarz 7 sierpnia 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Właśnie nie chcę robić tego czego jest już dużo bo nikt nie będzie na nią wchodził.

Mam dużo wolnego czasu mógłbym się w czymś podszkolić ale aktualnie nie znam żadnego języka programowania w którym mógłbym komuś coś wytłumaczyć.

Trochę chciałbym iść w tą stronę aby coś zarobić np z adsense..
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
znajdz jakiegos chorego dzieciaka i zrob mu strone do zbiorek. albo zrob strone jakiejs fundacji (z tym uwazaj wspieraj takie ktore cos robia  anie sa pralnia kasy i wehikulem podatkowym w jednym).
komentarz 7 sierpnia 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Np strony do zbiórek czy coś to już chyba troche wyższy poziom programowania. Aktualnie umiem trochę wordpressa ale np html css czy php bardzo słabo
1
komentarz 7 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
da sie to prosto zrobic. Mozesz zmaiast obslugi sytemu platnosci zmaiescic tylko numer konta.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 301 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2019 w Nasze projekty przez mawerty Użytkownik (800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 242 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2019 w Inne języki przez mawerty Użytkownik (800 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 681 wizyt
pytanie zadane 21 września 2018 w Nasze projekty przez Luna Cognita Dyskutant (8,130 p.)

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,599 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...