• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobry zestaw?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
223 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Nornik12 Nowicjusz (140 p.)
Witam mam zamiar zakupić procesor AMD Ryzen 5 2600 i w związku z tym muszę wybrać nową płytę główną oraz pamięci RAM. Na obecną chwilę przekonuje mnie cena na GIGABYTE B450 AORUS ELITE oraz BALLISTIX Sport LT (2x8) 16GB 3000MHz CL15

Chciałbym się Was zapytać czy to dobry wybór czy może mi ktoś coś doradzic lub odradzić, raczej nie będę zajmował się podkręcaniem a chcę, żeby jakoś mi wystarczył ten zestaw na dłuższy okres.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez Dominoday Początkujący (420 p.)
Płytkę mam podobną tyle, że pod inny socket (1151), sprawuje się bez zarzutów, pamięć również mam podobną (Crucial 16GB 2666MHz Ballistix Sport LT White CL16) i tu również sprawuje się wszystko dobrze. Według mnie dobrze wybrałeś.
+1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Dobry wybór. Mam taki zestaw tylko inne taktowanie kości Ram.
+1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

Wymieniłbym płytę główną na MSI B450-A PRO (refflink) 

Ram który wybrałeś jest odpowiedni, przy tym procesorze nie warto brać niższego taktowania.

komentarz 7 sierpnia 2019 przez Nornik12 Nowicjusz (140 p.)
Niby lepsza ale chyba nie warto mi dopłacać 150zł
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Jeżeli kupujesz w/w kartą ATX za 299 zł to nie warto.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 191 wizyt
–3 głosów
1 odpowiedź 307 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez Darsonn Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 20 października 2021 w Sprzęt komputerowy przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,543 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...