• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Może jakiś wakacyjny projekt?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
339 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2019 w Nasze projekty przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

Cześć wszystkim, 

korzystając z końcówki okresu wakacyjnego, szukam jakiś chętnych osób do pokodzenia w wolnej chwili. Jeszcze nie mam w głowie co stworzymy oraz jakich narzędzi do tego użyjemy, ale będzie fajnie :) Programuje komercyjnie prawie 2 lata ale w wolnej chwili chciałbym nauczyć się czegoś nowego przy okazji realizując jakiś ciekawy projekt. Jestem osobą, która lepiej uczy się podczas pracy w grupie :) 

Jeśli masz trochę wolnego czasu (min 5h tydzień), zapał do nauki i jakiś fragment kodu na gicie z wykazem aktualnych umiejętności to pisz do mnie wiadomość! 

Nie interesuje mnie poziom jaki prezentujesz, chcę abyś tylko wiedział czym jest git oraz umiał wrzucić tam kawałek swojego kodu. 

1
komentarz 6 sierpnia 2019 przez RafalS VIP (122,820 p.)
język?
1
komentarz 6 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Do ustalenia, ja siedzę głównie w Javie, więc chętnie chwyciłbym się czegoś nowego.
komentarz 6 sierpnia 2019 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)

@pawi125, Napisałem wiadomość prywatną

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

 Programuje komercyjnie prawie 2 lata

to zakładam, że pewnie jesteś już na etapie regulara i swobodnie poruszasz się w języku i jakimś frameworku - nie myślałeś, aby poświęic ten czas może na jakąś własną apkę na rynek komercyjny? Może akurat się uda :) a jak nie to może warto poćwiczyć sobie jakiś konkretny język czy framework, który użyjesz w pracy, albo poćwiczyć jakieś narzędzia?

1
komentarz 6 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Problem w tym, że na własną apkę nie mam ani pomysłu ani przesadnie dużo czasu. Chętnie porobiłbym coś nowego i podzielił się dotychczasową wiedzą z innymi osobami.
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2019 przez niezalogowany
Jak trudno by było napisać takie pokojowe pokemony?

-wpisujesz wymiary pokoju X,Y,Z

- wpisujesz pozycję telefonu

- wpisujesz liczbę ala pokemonów

- machasz telefonem i rozrzucasz w przestrzeni 3D X,Y,Z;

- zbierasz np na czas

// bylo by trochę zabawy z odsuwaniem mebli , a w parach to trzeba by było kogoś podnosić

// zabawa dla całej rodziny i na spotkaniach towarzyskich sportowo i komputerowo//

//to tylko pomysł, ja osobiście sie na to nie piszę bo bladego pojęcia niem jak to o kodować
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Nie mam pojecia, do programowania androida albo iOSa stosuje sie Kotlina lub Swifta, czyli jezyki w ktorych nic jeszcze nie robilem. Pomysł ciekawy, do uwzgledniena :)
komentarz 7 sierpnia 2019 przez niezalogowany
wszystko inne łatwe(w sensie algorytmu) najgorsze skąd wziąć zmianę pozycji telefonu
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Do tego na pewno jest jakieś api i nie jest to zbyt skomplikowane. Wiele aplikacji korzysta z lokalizacji wiec nie moze byc to przesadnie trunde.
komentarz 7 sierpnia 2019 przez niezalogowany
ale pewnie o dokładność cały problem się rozbije, bo do dcm lub cm, pewnie trudno uzyskać
komentarz 7 sierpnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
W C# Unity coś takiego napiszesz.
komentarz 7 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
C# oraz C++ sa technologiami do ktorych mnie nie ciagnie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 574 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2016 w Python przez Ravus Początkujący (470 p.)

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...