• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stworzę na zlecenie stronę internetową

Object Storage Arubacloud
0 głosów
764 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez adam_jankowski Mądrala (5,970 p.)

Witajcie!

Ze względu na dużą ilość mojego czasu, wpadłem na pomysł zrobienia na zlecenie komuś strony internetowej!

 

W jakich technologiach umiem programować?

- HTML

- CSS

- JavaScript

- PHP

- MySQL

- Bootstrap

Nie korzystam z systemów zarządzania treścią, takimi jak WordPress. Wszystko piszę samodzielnie.

 

Jaki jest mój poziom zaawansowania?

Otóż, siedzę już w tym około 1,5 roku. Stworzyłem już z kilkanaście własnych stron internetowych. Oceniłbym mój poziom na lekko wyższy, niż kursy Pana Zelenta.smiley

 

Jeśli chodzi o cenę, to nie wymagam zbyt dużo. Jeszcze się uczę i wiem, że nie jestem na tyle doświadczonym programistą, by móc się z tego utrzymywać. Robię to dla własnej pasji i rozwoju, ale również chciałbym dostać za to minimalne wynagrodzenie. Oczywiście cena byłaby adekwatna do wielkości strony (tzn. czy strona byłaby zwykłym artykułem, blogiem, czy może większym serwisem). Cena do negocjacjiwink

 

Czekam, na ciekawe oferty

Pozdrawiam,

Adam Jankowski 

2
komentarz 4 sierpnia 2019 przez Velta Maniak (52,010 p.)

Stworzyłem już z kilkanaście własnych stron internetowych.

Więc jesteś raczej już w stanie pokazać jakiekolwiek portfolio.

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Otóż, siedzę już w tym około 1,5 roku. Stworzyłem już z kilkanaście własnych stron internetowych. 

to może zrób sobie jakieś portfolio i spróbuj już bardziej komercyjnie działać np. z jakąś agencją reklamową albo w ogóle pomyśl o pracy w jakieś firmie? Po kilkunastu aplikacjach to już powinieneś w miarę swobodnie poruszać się w JS i html/css więc raczej nie powinno być problemu żeby coś znaleźć.

0 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2021 przez kamil Danielski Użytkownik (540 p.)

"Oceniłbym mój poziom na lekko wyższy, niż kursy Pana Zelenta.smiley

Ostatnio oglądałem jego kursy o PHP. Trochę taki erudyta, nawet nieprzynudza. Ale są to raczej podstawy tzn. rejestracja formularza, logowanie się..  Ja bym jeszcze pouczył się AJAX, żaby unikać przeładowania stron jak robisz APi. 

No ale.. moim zdaniem jeśli umiem sobie to wyobrazisz co robisz, to nie oferujesz klientom lepszych jakościowo stron niż daje Wordpress. No i.. mają większe trudności z edytowaniem tego. Może mnie tu zabiją za nadmierną ignorancję, ale jaka jest różnica czy ktoś wpisuje ręcznie kod, czy robi drag&drop gdy przeglądarka widzi ten sam kod? Zwłaszcza, że jeśli gdy masz poziom tylko trochę lepszy od Zalenda, w grę nie wchodzi jakaś oryginalność w kodzie?

I też czy nie lepiej iść w jakieś frameworki na Twoim poziomie? Ja zacząłem patrzeć właśnie za ofertami pracy i widzę, że wszyscy chcą React/VUE, ja właśnie jestem na zbliżonym poziomie, i zacząłem robić proste API w VUE. I dorabiam robiąc strony na Wordpress. 

 

 

3
komentarz 7 grudnia 2021 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Sprawdzaj zawsze datę w pytaniu - ktoś odkopał. Trochę niepotrzebnie się napracowałeś.
–3 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2019 przez fff Gaduła (3,950 p.)

też mogę stworzyć t stronę internetową HTML CSS JS PHP+MySQL

podaj adres jednej ze swoich stron to ja porównam czy mam lepsze umiejętności czy ...

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 506 wizyt
–2 głosów
0 odpowiedzi 574 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 354 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...