• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólna praca nad stroną internetową

Object Storage Arubacloud
0 głosów
589 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez adam_jankowski Mądrala (5,970 p.)

Cześć!

Ostatnio wpadłem na pomysł, aby stworzyć z kimś nieznajomym w formie pasji własną stronę internetową!

Sam jestem średnio-zaawansowany we wszystkich podstawowych językach webowych (HTML, CSS, JS, PHP, MySQL) i bootstrapie. 

Nie mam pomysłu na zawartość i tematykę strony. Jestem otwarty na pomysły.

Szukam do współpracy osoby średnio-zaawansowanej w webmasterce, fajnie by było, gdyby była ogarnięta również w frameworkach. Mam 15 lat i również szukam osoby w podobnym wieku.

Oczywiście stronę pisalibyśmy na GitHubiesmiley.

Czekam na osoby chętne do tworzenia stronywink

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
co to znaczy poziom średnio-zaawansowany? Wystarczy przerobienie 3/4 kursu Pana Zelenta, czy jednak trzeba miec 2 lata doświadczenia komercyjnego na pdoobnym stanowisku :) ?
komentarz 3 sierpnia 2019 przez adam_jankowski Mądrala (5,970 p.)
Ja przerobiłem wszystkie odcinki Pana Zelenta dotyczące programowania po 3 razy. Zależy mi na tym, żeby strona była responzywna, dlatego "wymagam" przepracowania na 100% wszystkich 4 odcinków o Bootstrapie.
komentarz 3 sierpnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Kursy to żaden wyznacznik, ja nie robiłem żadnego kursu bootstrapa i w ogóle go nie używamy w firmie czyli znaczy to, że nie umiem robić rwd :)?

poziom sredniozaawansowany to duze slowo, znam osobiscie wielu regularow którzy po 2-3 latach uważają się właśnie za sredniozaawansowany :)

nie fiksuj sie na kura h, lepiej pracuj z aktualna dokumentacja bo kursy często są nieaktualne.
komentarz 4 sierpnia 2019 przez adam_jankowski Mądrala (5,970 p.)
Przepraszam, źle się "wyraziłem".

Chodziło mi raczej o umiejętność Bootstrapa na poziomie 4 odcinka kursu :)
komentarz 4 sierpnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
ale nikogo nie przepraszaj, może moja wypowiedź źle wybrzmiała, chodziło mi po prostu o to, abyś nie zapinał się tak na tych różnych kursach bo często są one albo nieaktualne jak pracujesz na jakieś nowej wersji major albo pokazują tylko same podstawy.

Ja na co dzień pracuję tylko z dokumentacjami i ewentualnie SO / GH issues i szczerze polecam się przestawić na to, zobaczysz że o wiele łatwiej rozwiąże się wiele problemów :)

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 209 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2021 w HTML i CSS przez grewwwew Użytkownik (830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 539 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...