• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana IP w IPhone

Object Storage Arubacloud
0 głosów
148 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Sunflowerx Nowicjusz (120 p.)
Witajcie. Mam pewien problem. Otóż moj mobilny adres IP z IPhone dostał się w niepowołane ręce. Wie ktoś jak zmienić IP w IPhone? Nie chodzi mi o maskowanie, tylko o całkowitą zmianę, żeby nikt przez ten adres już nie mógł ustalić żadnych moich danych. Z góry dziękuje za pomoc i życzę miłego dnia
1
komentarz 3 sierpnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Adres IP wpadł w nie powołane ręce?

Czemu ty się tym tak martwisz...

Tu masz czyiś adres IP: 72.193.163.192

Wymyślony z głowy. I co? Przez Adres IP możesz dostać Geolokalizacje, ale przecież każdy gdzieś mieszka i nikt tego zbytnio nie wykorzysta. Adres IP nie jest jakąś osobistą rzeczą.

Łącząc się z jakąkolwiek stroną ona widzi twój adres IP.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Adres_IP

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mobilne_IP
komentarz 3 sierpnia 2019 przez Sunflowerx Nowicjusz (120 p.)
Rozumiem, ale jednak wolałbym go zmienić, jest taka możliwość?
2
komentarz 3 sierpnia 2019 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Połącz się po wifi i ci się zmieni

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Domyślam się, że chodzi o adres z danych komórkowych, jeśli tak to nie jest to adres publiczny (no chyba, że specjalnie taki wykupiłeś, bo kilku operatorów ma taką usługę), oznacza to mniej więcej tyle że nie można przy jego pomocy niczego zrobić.
komentarz 3 sierpnia 2019 przez Sunflowerx Nowicjusz (120 p.)
Tak, chodzi mi o adres z danych komórkowych. Jednakże można go zmienić np. dzwoniąc do operatora?
komentarz 3 sierpnia 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Wydaje mi się, że nie, ponieważ ten adres służy z tego co wiem jedynie do komunikacji pomiędzy urządzeniami operatora, a telefonem i żadne zewnętrzne urządzenie nie ma możliwości użycia go do czegokolwiek. Jeśli jednak bardzo chcesz możesz zadzwonić i dopytać na infolinii, chociaż wątpie aby było to możliwe.
komentarz 3 sierpnia 2019 przez Sunflowerx Nowicjusz (120 p.)
Czyli nawet jeśli ktoś ma ten adres, to mnie nie namierzy?
komentarz 3 sierpnia 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Tak, jak pisałem wyżej nic nie można przy jego pomocy zrobić

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 221 wizyt
pytanie zadane 31 października 2020 w Urządzenia mobilne przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 324 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 973 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w Python przez prominepl Bywalec (2,440 p.)

92,547 zapytań

141,389 odpowiedzi

319,508 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...