• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Który marka laptopa jest lepsza dell czy asus

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
8,784 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Saandy Nowicjusz (120 p.)
Czesć. Chciałabym kupić nowy laptop gdyż od września idę do klasy z rozszerzoną informatyką. Zastanawiam się cyz kupić laptop firmy Dell czy Asus. Jak możecie to doradzcie mi który wybrać jeśli macie jakiś fajny model to też możecie dorzucić. Cena którą chcę przeznaczyć na laptopa to max 4500 zł.

Podrawiam
1
komentarz 31 lipca 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
Osobiśćie wolałby DELL-a, ze względu na niezawodność i jakość wykonania. ASUS da ci trochę lepszą konfigurację za $$$$.

8 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 31 lipca 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Dell (w wersji biznesowej)
+1 głos
odpowiedź 31 lipca 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Dell to wyższa półka.

Asus to marka tanich lapków.
+1 głos
odpowiedź 31 lipca 2019 przez magda_19 Gaduła (3,080 p.)
Ja bym wybrała Dell-a. Lepsza jakość.
+1 głos
odpowiedź 31 lipca 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

To trochę jak pytać czy lepszy jest Audi czy Mercedes. Każdy ma swoje zdanie i zwolenników. Moim zdaniem nie kupuje się w aktualnych czasach laptop pod markę.

Jeżeli chcesz wybrać odpowiedni sprzęt podaj więcej informacji:
 

1) Kwota przeznaczona na zakup: 

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

+1 głos
odpowiedź 31 lipca 2019 przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
Może wybierz macbooka sam go niemam, ale siostra już tak i jest bardzo zadowolona..

Jakość 10/10

Gorzej z systemem bo wtedy trzeba się uczyć tych wszystkich gestów ale pobawiłem się i szybko Idzie załapać

Kolega miał gamingowego asusa i nie wyglądał zbyt poważnie, wybierając brał bym della
1
komentarz 31 lipca 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
+1

Generalnie ASUS ma dobre latopy, ale to wyraźnie niższa półka niż DELL czy Apple. W sumie HP też bym wolał. ASUS jest na topie jeśli chodzi o Azję (bez Japoni licząc).
komentarz 3 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@Bezy, Może wybierz macbooka sam go niemam, ale siostra już tak i jest bardzo zadowolona..

Co jest w nim takiego wow? Coś co możesz powiedzieć, że on to ma, a inni nie, gdzieś gdzie jest krok milowy przed innymi?

komentarz 3 sierpnia 2019 przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
Nie tego nie powiedziałem że jest wow, twierdzę  tylko że jest bardzo dobrym laptopem z którego fajnie się korzysta. A co różni powiedzmy taki samochód za milion od innych no kilka istotnych rzeczy, różni go szybkość, może mobilność,  może wygląd. Ale nie powiedziane jest że inne tańsze samochody tego nie mają...
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2019 przez SzymonKurek Obywatel (1,380 p.)
Wszystko zależy od laptopa ale personalnie asus
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2019 przez fff Gaduła (3,950 p.)
a s u s
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2019 przez r.mar Początkujący (470 p.)
Dell, bo asus ma problem z dyskami. Ja miałem Asus'a i po około roku jego dysk był bez powodu przeciążony w 100% cały czas.
komentarz 31 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Miałem samochod nowy z wystawy, po 3 miesiacach byl na serwisie... (tylko porownanie). Trafiles na lipny dysk i tyle. Sam mialem i moj wymienilem po roku, ale dlatego ze byl dla mnie za maly, bo chcialem miec 2 systemy obok siebie

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 419 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2016 w Offtop przez thekibi27 Bywalec (2,110 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 467 wizyt
pytanie zadane 5 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez Bi3l Nowicjusz (140 p.)
–1 głos
6 odpowiedzi 13,238 wizyt
pytanie zadane 22 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez dzideos Obywatel (1,320 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...