• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dołączę do ciekawego Projektu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
350 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2019 w PHP przez Bmitruk Nowicjusz (230 p.)
Witam, dołączę do jakiegoś ciekawego projektu. Mój stok:
PHP (Laravel),
MySQL,
JavaScript i wszystko co do okola niego.
Wiek 24 lat.

Pozdrawiam.
1
komentarz 30 lipca 2019 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

JavaScript i wszystko co do okola niego. 

Sorry, ale chyba trochę przeceniasz swoje umiejętności. Jak rozumiem umiesz zarówno Vue, Angular, React, Node (wraz z podstawowymi bibliotekami). Zrobisz dobre API w node i ładną aplikację frontendową?

1
komentarz 30 lipca 2019 przez Bmitruk Nowicjusz (230 p.)
nie, nigdzie nie napisałem o frameworkach javascriptowych. miałem raczej na myśli Ajax, troche node, webpack. Dlaczego pomyślałeś o tym że otoczką dla front-endu ją frameworki?
1
komentarz 30 lipca 2019 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

wszystko co do okola niego. 

No jak wszystko to wszystko, bez wyjatku. 

2
komentarz 30 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Dlaczego pomyślałeś o tym że otoczką dla front-endu ją frameworki?

bo to dzisiaj standard w większości firm i projektów :) Wiem, że apka w vanillaJS będzie mogła być wydajniejsza od Reacta czy Angulara ale szczerze to nie wyobrażam sobie pisać jakieś apki bez frameworka... po prostu w 99% przypadków takie mini wydajności nie są warte tego, aby nadkładać mega dużo czasu na vanillaJS, co w react/angular zrobisz kilka razy szybciej i łatwiej.

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 30 lipca 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
Tu jest ciekawa lista projektów do których można dołączyć:

https://github.com/MunGell/awesome-for-beginners#php

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
–2 głosów
1 odpowiedź 242 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2019 w Nasze projekty przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 423 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez Ziemo Nowicjusz (140 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...