• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuje speca Php - oop itd

Object Storage Arubacloud
–1 głos
137 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2019 w PHP przez niezalogowany
hej, poszukuje osoby, która byłaby wstanie zerknąć w mój kod, porozmawiać o nim ze mną i wytknąć mi błędy, które popełniłem. Staram się uczyć sam jednakże kiedy przychodzi do pisania kodu to ciężko mi określić czy robie to poprawnie czy jednak kaleczę standardy i sam język.

 

Pozdrawiam :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2019 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Myślę iż powinieneś udostępnić kod publicznie na forum i poprosic o CR. Nikt nie będzie Ci na pw wytykał błędów bo po prostu nie ma to sensu - dlatego stworzono forum, aby rozwiązania niektórych problemów były dostępne dla potomnych.
komentarz 29 lipca 2019 przez niezalogowany
Tak ale problem z takim publicznym udostępnianiem jest taki, że potem kilka / kilkanaście osób wypisuje co jest nie tak, niekiedy są to sprzeczne informacje lub powielają się ale inaczej sformułowane stwarzają dla mnie mały problem, już raz tak miałem dlatego chciałbym to omówić na spokojnie.
1
komentarz 29 lipca 2019 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Zawsze możesz komentować i dopytywać. Nie uzyskasz pomocy od żadnego z prawdziwych speców tego forum na pw.
komentarz 29 lipca 2019 przez Kamil Łydka Stary wyjadacz (13,600 p.)

@Raptor, Będziesz musiał mieć naprawdę dużo szczęścia, żeby kilka/kilkanaście osób Ci zrobiło CR. :P

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2022 w PHP przez ZnaQu Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 99 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2020 w PHP przez creend Gaduła (4,700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2019 w PHP przez Piotr Jarema Użytkownik (970 p.)

92,551 zapytań

141,396 odpowiedzi

319,527 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...