• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworzenie gry komputerowej

Object Storage Arubacloud
+1 głos
439 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez Xrm Nowicjusz (130 p.)
zmienione kategorie 29 lipca 2019 przez Patrycjerz
Witam mam na imię Michał i zajmuje się programowaniem i designem terenu. Poszukujemy osób gotowych na wrzesień do pracy hobbystycznej potem przekształconą w poważna pracę nad grą, będzie chociaż dodatkowy miesiąc na nabycie większego doświadczenia  Poszukiwanie osoby to: • 2x Grafik 3D (Specjalizujący się w Modelowaniu bądź tworzeniu materials/textur), • Concept artist Żeby bardziej was zachęcić do pracy z nami to opiszę krótko grę  Gra będzie typu Survival na innej planecie na dużej wyspie otoczonej oceanem, styl grafiki stylized. Gra będzie posiadała tylko tryb Multiplayer/Online, w którym będzie znajdowała się fabuła. Mapa będzie piękna, szczególnie nocą gdy rośliny czy też ziemia będą generowały światło lecz będzie też mroczna i tajemnicza a przede wszystkim duża. W grze będą występowały drapieżniki, które głównie wychodzą nocą jak i przyjazne zwierzęta. Gracz będzie musiał skupić się na przetrwaniu i fabule jeśli chce, na mapie będzie też dużo easter eggów zwiększających ciekawość graczy. Myślę, że taki krótki opis wystarczy bo mógłbym rozpisać się na kilka tysięcy linijek  Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij do mnie wiadomość prywatnie, tutaj w komentarzu bądź na discordzie dodając mnie do znajomych ( xrm#5830) i wysyłając wiadomość wraz ze swoim portfolio. Najbardziej interesują mnie osoby w branży modelowania 3D i concept arts ponieważ grafika nie będzie istotna, chcemy stworzyć na początek grywalny prototyp gry. To by było na tylę, życzę miłego dnia i pozdrawiam.
komentarz 28 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
A w jakiej technologii? I czy będzie dostępny git do podglądu prac?
komentarz 29 lipca 2019 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Proszę podać więcej szczegółów dotyczących pracy. Czy jest oferowane za nią jakieś wynagrodzenie? Istnieją witryna internetowa projektu, grafiki koncepcyjne… cokolwiek, aby pokazać, że ten projekt traktuje się poważnie?
komentarz 29 lipca 2019 przez Xrm Nowicjusz (130 p.)

@tkz, Myślę, że masz na myśli w jakim silniku? Unity i tak jest dostępny git.

komentarz 29 lipca 2019 przez Xrm Nowicjusz (130 p.)
Szczegółów podałem wystarczająco do ogłoszenia, praca hobbystyczna na czas tworzenia grywalnego prototypu, potem już wiadomo jeśli chce się wydać grę to trzeba założyć firmę i płacić swoim pracownikom.

Strona internetowa istnieje ale będzie dostępna od 25.09.2019

Grafiki koncepcyjne do ogłoszenia raczej są mało potrzebne, posiadamy wszystko na Fabułę, dziennik na każdą rzecz, surowiec itd. Grafika koncepcyjna będzie gdy znajdziemy Concept artist, tak jak w ogłoszeniu...

Aktualnie sam robie takie grafiki w swojej głowie i dokładnie opisuje lub graficznie przekazuje dla grafików. Pracę traktujemy poważnie od samego początku bezwzględu na to czy jest to na ten moment praca hobbystyczna i wymagająca włożenia trochę wysiłku.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 61 wizyt
pytanie zadane 3 lutego w Offtop przez Andrzej Hnatiuk Początkujący (350 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 10,455 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2017 w Sprzęt komputerowy przez kubawnuk08 Nowicjusz (150 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...