• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wirtualny asystent obsługujący cały telefon

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
249 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2019 w Urządzenia mobilne przez fkoperkiewicz Nowicjusz (120 p.)
Siema. Pewnie wiecie, czym jest asystent google. Umożliwia on prowadzenie prostych dialogów, które pomagają łatwiej np. zadzwonić, ustawić przypomnienie lub włączyć muzykę. Jednak obsługuje on tylko fabryczne aplikacje od google. Nie mogę np. powiedzieć "napisz mamie na messengerze, że dzisiaj wcześniej wracam ze szkoły bo nam obcięli ostatnią lekcję", bo nie potrafi obsługiwać innych aplikacji. Jest to oczywiście przykładowa sytuacja, takich jest więcej, generalnie chodzi o to, że szukam już od paru godzin w sklepie Play, aptoide i Google jakiegoś asystenta na telefon, który przede wszystkim potrafiłby się uczyć, a nie tylko wykonywać stałe komendy i był zdolny do obsłużenia każdej aplikacji na podstawie interfejsu, tak jak radzi sobie z tym człowiek. Nie wiem jak by to mogło działać, na przykład z obrazu z ekranu jakoś rozpoznałby elementy interaktywne, przyciski, pola tekstowe, ikony i na tej podstawie kliknął w odpowiednim miejscu ekranu, tak jak niektóre autoclickery w sklepie Play. A jak nie wie jak coś zrobić to żeby po pokazaniu zapamiętał i wiedział na drugi raz. Coś w tym rodzaju. Wiem że to dosyć skomplikowane, nie wiem co wpisać w wyszukiwarkę, nie wiem czy nawet coś takiego istnieje, ale jeżeli ktoś słyszał o czymś podobnym, to prosiłbym o linka. Bo często siedzę przy komputerze i chcę cię szybko zrobić na telefonie, ale niektóre rzeczy chociaż często wykonuję, wymagają wiele kliknięć, a co za tym idzie i straconego czasu, a tak mogłby to za mnie zrobić taki asystent. Fajnie by było, jakby mógł działać offline, ale nie musi. A poza tym to jest moje pierwsze zadane pytanie nie tylko na tym forum ale generalnie na forum internetowym. Zwykle pytania zadaję kolegom lub rodzicom. Z góry dziękuję za waszą pomoc.
komentarz 27 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Krotko zwiezle i na temat, nie znajdziesz takiego asystenta, ktory zrobiłby wszystko. Oprocz tego dzialanie takiego asystenta jjest raczej rzecza awykonalna, wersja offline, bo potrzeba duzy mocy obliczeniowej.

https://thedroidguy.com/2019/03/5-best-personal-assistants-android-2019-1077002

https://www.google.com/amp/s/www.androidauthority.com/best-personal-assistant-apps-android-667299/amp/

W obu rankingach powtorzy się alexa, google, cortana.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 lipca 2019 przez SzymonKurek Obywatel (1,380 p.)
Nie istnieje jeszcze coś takiego

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2020 w Inne języki przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 76 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2023 w Python przez Kaneki Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 776 wizyt
pytanie zadane 29 września 2018 w Python przez Pico Obywatel (1,330 p.)

92,782 zapytań

141,712 odpowiedzi

320,600 komentarzy

62,114 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...