• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Dziwne kółko w cs go

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,624 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2019 w Offtop przez Snapi Początkujący (280 p.)
zamknięte 28 lipca 2019 przez Snapi

Witam może to zabrzmieć dość idiotycznie ale mam problem z "Kółkiem" które pokazuje skąd dochodzą dźwięki w grach jest to dość irytujące może mi ktoś powiedzieć jak to wyłączyć.

komentarz zamknięcia: Zdenerwowałem się i przywróciłem komputer do ustawień fabrycznych pomogło XD
3
komentarz 26 lipca 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

To tak na szybko, gdyby nikt nie podał lepszego rozwiązania:

komentarz 27 lipca 2019 przez Snapi Początkujący (280 p.)
W sumie to nawet spoko

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 lipca 2019 przez SzymonKurek Obywatel (1,380 p.)
wybrane 28 lipca 2019 przez Snapi
 
Najlepsza
Jest to program instalowany często razem ze sterownikiem, musisz znaleść go i odinstalować, (możliwe że masz to jako coś związanego z audio(przynajmniej ja tak miałem))
komentarz 28 lipca 2019 przez Snapi Początkujący (280 p.)
Zrobiłem tak na samym początku przeszukałem wszystko i programu nigdzie nie ma
komentarz 9 marca 2020 przez tristanito Nowicjusz (100 p.)

@SzymonKurek, hej, miałem problem z kółkiem jakieś pół roku temu, może troszkę więcej, stało się to po zainstalowaniu gry Unturned, pograłem trochę i pojawiło mi się to kółko w csgo oraz PayDay2, samo zniknęło po jakoś 3 miesiącach grania w csgo (unturned było odinstalowane i po 3 msc zniknęło), teraz znów zainstalowałem unturned, pograłem 20 godzin i znów mam ten sam problem. Jak ty rozwiązałeś swój problem, sam szukałem jakichś programów ale nic nie mogłem znaleźć, nie bardzo chce mi się resetować komputer do ust. fabrycz.

komentarz 15 marca 2020 przez tristanito Nowicjusz (100 p.)
rozwiązałem problem, program nahimic powodował tworzenie kółka, odinstalowałem i zniknęło

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 396 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2020 w Offtop przez Filip Dawicki Nowicjusz (120 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,486 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 516 wizyt
pytanie zadane 26 października 2019 w JavaScript przez Kuba Romańczuk Początkujący (320 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...