• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Google Hangouts

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
308 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Daichi Obywatel (1,250 p.)
zamknięte 27 marca 2020 przez Daichi

Mieliście kiedyś sytuacje z hangoutsami, że jakiś nieznajomy was znalazł i coś do was pisał? dzisiaj rano dostałem wiadomość od jakiejś snadry kisses, na konto hang google, które praktycznie nigdzie nie było podawane i niedawno co założone (parę miesięcy), jakieś pomysły jak mogła mnie znaleźć? Sprawdzałem też na stronie have i been pwnd i zero wyników

komentarz zamknięcia: Otrzymanie odpowiedzi

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Może ona nie kłamie i ktoś naprawdę podał kontakt do ciebie na takiej stronie. Ludzie są różni.
komentarz 23 lipca 2019 przez Daichi Obywatel (1,250 p.)
sęk w tym, że ja nigdy nie podawałem nikomu tego emaila, mało tego, ja go praktycznie nigdzie nie podawałem, nie licząc spotify i leetcode. Musiała po imieniu i nazwisku znaleźć, które też mam dość unikalne. Abstrahując od tego jak znalazła, wydaje mi się, że powinno ją zdziwić, że nie mówię po angielsku, skoro poznaliśmy się na "dating site".
komentarz 23 lipca 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

Może to być jeszcze jedna z takich sytuacji: https://www.romancescams.org/google-hangouts-scams/ lub coś podobnego.

Najlepiej zablokować po prostu.

komentarz 23 lipca 2019 przez Daichi Obywatel (1,250 p.)
Tak też zrobiłem, tylko zastanawia mnie fakt, dlaczego akurat z tego emaila mnie znaleziono, z innego bym się nie zdziwił, ale ten praktycznie nówka jak to się mówi :P
komentarz 23 lipca 2019 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Jeżeli cię znaleźli to musiałeś podać email'a gdzieś.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 92 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2023 w Bezpieczeństwo, hacking przez polandonion Mądrala (6,970 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 273 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...