• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

2 monitory w komputerze - jeden wpięty do karty graficznej, drugi do płyty głównej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
14,764 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Dominik Bukowski Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam problem mianowicie: mój komputer posiada kartę graficzną rx 570 (wersja 4GB), ma ona 3 złącza displayport, 1 złącze hdmi oraz 1 zlącze DVI-D, do którego mam podpięty monitor 60hz, fullhd.

Chce podłączyć drugi monitor do płyty głównej przez złącze VGA, gdy jednak chce to zrobić na monitorze pokazuje mi się komunikat "No input signal". Proszę o porady, co mogę zrobić by mieć 2 monitory ?
komentarz 20 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie jestem pewny, ale to chyba niemożliwe. Ponieważ karty(zintegrowana i Twój Radeon) nie mogą działać razem. Albo jeden, albo drugi, co wydaje się dość logiczne, bo niby który komponent miał by pierwszeństwo? I nie idź w VGA->HDMI, mija się to z celem...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 lipca 2019 przez Velta Maniak (52,010 p.)
Możesz je w taki sposób podłączyć i w Twoim BIOS-ie / UEFI ustawić uruchamianie również zintegrowanej karty graficznej. Zaleca się jednak, żeby wyświetlacze były podłączone do jednego urządzenia, zamiast do różnych.
komentarz 21 lipca 2019 przez Dominik Bukowski Nowicjusz (120 p.)
Dziękuje za odpowiedź. A co się może stać jeżeli nie będę przestrzegał tej zasady ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 789 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 349 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...